Як вибрати сабвуфер

Как выбрать сабвуфер
З цим питанням, мабуть, стикається кожен автолюбитель, чия аудіосистема потребує оновлення. Сучасний ринок надає нам безліч варіацій вибору, починаючи від самих бюджетних сабвуферів без корпусу, закінчуючи монстрами на кшталт лінійки Patriot XXL, тим не менш, ми повинні розуміти, що сабвуфер, як і будь-який інший динамік, ми підбираємо в першу чергу виходячи з наших музичних уподобань і вже від цього починаємо відштовхуватися. Тут є три складові вибору: стиль музики/ бюджет/ наявність вільного місця в багажнику. Якщо сабвуфер нам потрібен для доповнення загальної звукової картини, яких ми не хочемо, щоб він займав багато корисного простору в багажнику, варто звернути увагу на десятидюймові головки, причому як більш бюджетні сабвуфери, так і сабвуфери лінійки Patriot, які мають на своєму борту.
Також хочемо порекомендувати почитати – Оригінальний деревяний bluetooth сабвуфер VAENSON http://shopgo.com.ua/2018/07/19/originalnij-derevyanij-bluetooth-sabvufer-vaenson/
Якщо ми хочемо при обмеженому бюджеті домогтися більш гучного баса, ніж здатний забезпечити сабвуфер калібром десять дюймів, то варто звернути увагу на дванадцятидюймовий сабвуфер. Якщо ж ви маєте претензію до більш серйозного сабвуферним ланці, маєте бюджетом на потужний підсилювач і необхідну для нього систему живлення і ставите собі питання про те, який сабвуфер вибрати, то варто придивитися в бік головок калібром від дванадцяти до вісімнадцяти дюймів. Важливо розуміти, що чим більше діаметр сабвуфера при інших рівних, тим він грає голосніше, повільніше і займає більше місця в багажнику так як вимагає акустичного оформлення більшого обсягу. Варіацій тут існує безліч: ви можете вибрати як більш бюджетний, але в той же час ефективний варіант із застосуванням одного пятнадцатидюймового сабвуфера, так і встановити, наприклад, два дванадцятидюймових, мають більш потужні звукові котушки і мотори (магніти), а застосування акустичного оформлення, званого фазоінвертором (ФІ) дозволить вам за допомогою налаштування частоти роботи порту орієнтувати ваше не яка сабвуферна ланка на ті стилі музики, які ви віддаєте перевагу.
І, нарешті, що ж робити якщо ви вважаєте себе запеклим бас маніяком, вам неважливо наявність вільного місця в багажнику і ви вже встигли обзавестися потужним підсилювачем. В такому разі вам знадобляться сабвуфери топової лінійки, які допоможуть домогтися екстремальної гучності і ураганного вітру. Калібр тут також має значення і простежуються ті ж особливості вибору, що і в більш бюджетних лінійках: чим більше діаметр, тим голосніше і тим більше потрібно обсягу для акустичного оформлення. Всім вдалого вибору сабвуфера в автомобіль.