Як вибрати ноутбук

Как выбрать ноутбук
Комп’ютер у сучасному світі є невід’ємною частиною сучасної людини і багато переваг мають компактні комп’ютери, мобільні , тобто ноутбуки. Адже, погодьтеся, завжди зручно мати при собі ноутбук, як засіб спілкування з друзями і близькими, як інструмент для бізнесу , медіа програвач і так далі. Купити ноутбук в наш час не складає великої праці, але вибрати правильно , щоб ідеально підходив за технічними параметрами, розмірами і функціональністю ми постараємося Вам допомогти. Для досягнення найкращих показників виробники використовують різні покриття екранів , при цьому дисплей може бути з матовою поверхнею – захищає від відблисків світла, або глянцевою – більш яскравий дисплей , але не захищений від відблисків. Вибір «мозку» ноутбука , його процесора, є найважливішим завданням. У сучасних моделях використовують як правило процесори : Intel і AMD. Набагато частіше інших зустрічається процесор Intel з маркуванням Intel Core Duo і Intel Core 2 Duo. Дані процесори володіють низьким енергоспоживанням і тепловиділенням, що є так само чимало важливими факторами при виборі ноутбука. Абсолютно всі моделі процесорів в даний час мають мінімум два ядра, а часто і чотири з тактовою частотою мінімум.
Також хочемо порекомендувати почитати – Ноутбуки огляд http://it-shop.donetsk.ua/noutbuky-oglyad/
ГГц і більш. Оперативна пам’ять сучасного комп’ютера повинна бути не менше 1 гігабайта. Найбільш популярними моделями є ноутбуки з оперативною пам’яттю 2 гб і більше.
Жорсткий диск є сховищем всієї інформації, що зберігається на комп’ютері. При виборі відеокарти варто враховувати, знову ж таки, як яких цілей необхідно купити ноутбук. Для роботи з документами або дивитися фільми вистачить продуктивності і вбудованої відеокарти. Клавіатури як правило у всіх ноутбуків подібні і мають так само TouchPad – панель з сенсорним управлінням, що використовується замість миші. Ноутбук купити можна навіть без окремого придбання миші, панелі TouchPad буде достатньо, але якщо для Вас зручніше і звичніше використовувати мишу, то Ви завжди зможете її приєднати через роз’єм USB, якими сучасний ноутбук володіє і в декількох кількостях. Купити ноутбук і не використовувати можливості підключення до інтернету – це , погодьтеся, не розумно, тому всі сучасні моделі мають мережеву карту Enternet , а також Wi – Fi для бездротового підключення до мережі. Варто звернути увагу на оптичний привід (дисковод).
Тому якщо він Вам все-таки потрібен – врахуйте це . В моделях же де дана опція є, популярні приводи DVD – RW – з його допомогою Ви зможете ще і записувати необхідну інформацію на диски. На ринку України Ви можете купити ноутбук таких популярних марок як ASUS, ACER, APPLE, HP, LENOVO, PRESTIGIO, SAMSUNG, SONY.