Як вибрати ноутбук?

Ви вирішили купити ноутбук? Справа ця відповідальна, тому перед походом в магазин або замовленням в інтернеті потрібно визначитися, що ж ви від нового пристрою хочете.
Умовно, ноутбуки можна розділити на офісні, геймерські, мультимедійні та іміджеві. Рекомендуємо купити ноутбук на сайтіhttps://pc-digger.com/notebookresale


Найпростіші і тому дешеві — офісні ноутбуки. Якщо комп’ютер потрібен вам тільки для роботи, сміливо купуйте просту, бюджетну модель, працювати можна на будь-якому портативному комп’ютері. Головне, щоб в ньому була мережева карта або роз’єм для підключення модему і зовнішніх носіїв, адже в роботі часто доводиться користуватися флешками або картами пам’яті. Єдина важлива вимога для такого ноутбука — обсяг оперативної пам’яті, він повинен бути не менше 2 Гб, інакше операційна система, офісні програми будуть «гальмувати».


Наступна категорія-ноутбуки мультимедійні. Якщо ви любите якісне відео, часто дивіться фільми, обробляєте картинки і фотографії в графічних редакторах, то вам потрібен саме такий ноутбук. Їх теж можна віднести до категорії бюджетних, але вони трохи дорожче офісних. В них використовуються широкоформатні екрани з хорошим дозволом, контрастністю і передачею кольору.

У ноутбуків цієї категорії є можливість відтворення музики і відео без завантаження операційної системи. Для такого комп’ютера важливими характеристиками будуть обсяг і швидкість роботи жорсткого диска, час роботи від батареї (мінімум 3-4 години) і співвідношення сторін екрану, оптимальним вважається 16:10. Оптимальна буде модель MicroStar MegaBook M630. Якщо у вас виникнуть проблеми з батарей при його використанні, то купити нову ви зможете за посиланням


З усіх перерахованих категорій найскладніше вибрати ігровий ноутбук, адже він повинен бути максимально потужним і продуктивним. Компактними розмірами і малою вагою, швидше за все, доведеться пожертвувати заради максимальної продуктивності. Ігрові ноутбуки великі і важкі, мають широкоформатний дисплей діагоналлю від 15 дюймів з роздільною здатністю HD (1600х900) або FullHD (1920×1080). Ноутбук повинен бути оснащений продуктивною відеокартою, оперативною пам’яттю об’ємом 6-8 Гб, WiFi, Bluetooth і роз’ємом USB 3.0. З недорогих моделей варто придивитися до LG LS55, якщо маєте більшою сумою, варто звернути увагу на Acer Aspire 1690, Bliss 507s і iRU Brava 7154.


Найпростіша для вибору категорія — іміджеві ноутбуки. Тут внутрішні характеристики пристрою зазвичай не грають ролі, головне — зовнішній вигляд. Корпус повинен бути стильним, можливо, з малюнком, розписаний вручну, можливі текстурні елементи. Над зовнішнім виглядом таких машин трудяться дизайнери.

З зовнішнього вигляду складається і ціна такого ноутбука.
Виходячи зі сказаного, можна зробити висновок, що при виборі ноутбука потрібно керуватися не тільки ціною, але і характеристиками «заліза», дизайном, вагою і розміром пристрою.