OnePlus 6 обзор

 OnePlus 6  обзор
Чи гідна новинка бренду свого майже флагманського цінника. В іншому це той же смартфон, навіть роз’ єм для навушників залишився.
Також хочемо порекомендувати почитати – Огляд смартфона OnePlus 6: «вбивця флагманів» став дуже схожий на своїх жертв http://xdroid.org.ua/oglyad-smartfona-oneplus-6-vbivtsya-flagmaniv-stav-duzhe-shozhij-na-svoyih-zhertv/
Лицьова панель пристрою містить чубок — неоднозначно оцінене публікою рішення стало одним із стандартів індустрії, на практиці вона не привертає до себе зайвої уваги. Практичний ефект цього елемента не такий, як в iPhone X, адже, на відміну від останнього, тут немає симетричної товщини зверху, знизу і з боків.
Екран хоч і великий на папері, на практиці виявився відмінним за рахунок розумних рамок: користуватися зручно, простору багато, відчуття надмірно величезного, непристосованого для однієї руки гаджета тут немає. Додатково порадувала якість матриці. AMOLED- матриці смартфонам компанії зазвичай діставалися посередні, але не в цьому разі: відмінна передача кольору, комфортні максимум і мінімум яскравості, точний білий колір і майже повна відсутність райдужних переливів під різними кутами огляду.
Передача кольору пристрою не викликала проблем, особливо завдяки настройці DCI- P3, з якою екран зберігає природні тони зображень, додаючи до них традиційний для AMOLED відмінний рівень контрастності. Інші налаштування виділяються перенасиченістю або бляклими кольорами, причому у всіх режимах (крім DCI- P3) порушений баланс білого. Режим завжди включеного дисплея відсутній, зате є підсвічування екрану, коли береш телефон в руки — марна функція, адже, якщо вже взяв телефон, то все одно активуєш дисплей і побачиш повідомлення. Зате є темна тема з повністю чорним фоном: деякі вбудовані застосунки змінюють колір фону, перемикачі в шторці стають синіми.
Також смартфон пропонує настройку теплоти зображення, нічний режим з ослабленням синього світла (працює ефективно, але спотворення кольорів сильне, відчувається саме фарбування картинки в жовті тони) і чорно- білий режим інтерфейсу під назвою поверхня в одному із кольорів корпусу, поліровані торці (потенційно покриються тисячами дрібних подряпин). Упускати небезпечно, відбитків залишається багато, корпус злегка слизький, але виглядає ефектно. Вперше в історії виробника вдалося знайти якісні AMOLED- матриці, що різко підвищило привабливість пристрою. Злегка зіпсувала враження робота застосунків, але з останнім навряд чи доведеться довго миритися, прошивками поправлять, а прекрасний дисплей залишиться. Незважаючи на це, апарат варто купувати, особливо любителям бренду і цінителям близького до стокового Android — останні зараз знайти серед флагманів в Україні складно, особливо за ці гроші. Пильну увагу також слід приділити топовій мконфігурації з по- справжньому ємним накопичувачем, що вже не унікальна, але поки рідка особливість.
Перейти на Українську версію сайту.