MacBook Air огляд

MacBook Air обзор
Виправивши єдиний недолік минулого покоління, інженери принесли всі напрацювання з нових пристроїв. Спірна клавіатура і брак портів — до цього всі звикли, але і масою або габаритами Air не дивує. Цільний шматок алюмінію шикарно виглядає, здається надійним і відчувається преміальним.
Також хочемо порекомендувати почитати – Виробники Windows-ноутбуків не наздоженуть MacBook Air http://myiphone.net.ua/vyrobnyky-windows-noutbukiv-ne-nazdozhenut-macbook-air/
Всередині теж більше пізнається найменший ноутбук: тонка чорна рамка навколо дисплея, великий тачпад, клавіатура – метелик. З великим побратимом ріднить і грати динаміків з боків від клавіатури. Яблуко, в дусі останніх тенденцій, не світиться, а кришка все ще відкривається одним рухом. Але є і дещо з спадщини, що, до великої радості, не перекочувало в новинку. Разом з сучасним дозволом, користувачі отримали відмінні кути огляду, хороші насиченість і контрастність, а також приємну перенесення кольорів. Саме якість екрану в оригінальної моделі не дозволяло радити апарат як розумну покупку. Ситуація з новим Air цікава: екран прокачався і тепер виступає на рівних з кращими Windows – конкурентами.
Якщо перша особливість важлива швидше вузькому колу споживачів, другий не нехтувати — на сонце користуватися новинкою некомфортно. З «прошек» старого дизайну теж вийде пересісти без особливого дискомфорту. Він розмістився за класом нижче, але все ще оминає M – серію. Як мінімум, з – за відсутності троттлінга в повсякденних тестах.
Новий чіпсет 7 – ватний, що вимагає встановити кулери — от і пояснення, чому ноутбук настільки товщі «дванадцятки». Зате Air взагалі не гріється в офісних задачах і при тривалому використанні Pixelmator. Втім, якщо в останньому відкритий великий проект, анімації відкриття – закриття вікон починають пригальмовувати. Потужності пристрою може не вистачити професіоналам, або доведеться істотно жертвувати часом. Але в рамках повсякденних задач проблем не виникає: програми запускаються максимально швидко, інтерфейс працює плавно, можна хоч десять програм тримати відкритими, все перевертається без запинок. Кулери за час тесту так і не довелося почути. Мабуть, процесор ідеально підходить для тонких ноутбуків, орієнтованих на обивателя. Хіба що в деяких відео в браузері можна було ледь розрізнити, як шарудять лопаті.
Перейти на Українську версію сайту.