Камера відеоспостереження з мікрофоном

Камера видеонаблюдения с микрофоном
7″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:.
Також хочемо порекомендувати почитати – Камера відеоспостереження з мікрофоном http://tren.com.ua/kamera-videosposterezhennya-z-mikrofo/
Розмір матриці: 1/ 2. 9″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:. 8″ Фокусна відстань:.
Розмір матриці: 1/ 2. 7″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:.
Розмір матриці: 1/ 2. 9″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:. Загальне враження: Гідний вибір в організації відеоспостереження.
Картинка чітка, якісна, і стабільна. Як вдень так і вночі все супер. В роботі картинка передається досить чітка і якісна як вдень так і вночі. Пластиковий корпус, білий колір коробочки, дає камері практично не помітний вид на білій стелі. Ну більше нічого говорити, тому Загальне враження: хороша камера, відмінний кут огляду, потужна ік підсвічування. У роботі близько п’яти днів, поки проблем не виникало. Закріпив на кілька саморізів, які ховаються з задньої сторони камери. Загалом так в цілому крихітна камера, яка практично не помітна на білій стелі. Картинка гідна як вдень так і вночі. Загальне враження: Як – то купував схожу камеру цієї торгової марки на будівельний об’єкт, тільки не пам’ятаю якої моделі. у роботі без проблем, і ніколи не підводила. Зараз вирішили купити цю модель, для спостереження за невеликим цехом. В цілому відмінна камера за свою ціну. ІЧ підсвічування дозволяє в повній темряві спостерігати за об’єктами. Зручні кріплення дозволяють з легкістю її закріпити на будь-якій поверхні. Загальне враження: Якісна камера з потужним ліхтариком світить десь до 15 метрів. Кріпиться на 3 саморіза, чого цілком достатньо для нормального кріплення. Також зручний козирок, який виключає проникнення вологи. Загалом хороша камера за свої гроші. 8″ Фокусна відстань:. 9″ Фокусна відстань:.
Розмір матриці: 1/ 2. 9″ Фокусна відстань:. 8″ Фокусна відстань:.
Про магазині.
Хочете привітати колег, партнерів або клієнтів.
У нас знайдете подарунки для кожного.
Облаштовуєте офіс або оновлюєте техніку.
У нас лояльні ціни, багато акцій і унікальних пропозицій.
Зволікайте з покупкою, тому що перебуваєте в іншому кінці країни. Ми доставимо товар в будь-яке місце України, навіть у село. Будьте в курсі останніх новинок, «гарячих» розпродажів та акцій.
Ми любимо підносити сюрпризи і робити подарунки.
Не розмінюватися На дрібниці, статус не дозволяє-)). Даруємо по – серйозному: побутову техніку, електроніку, інструменти, іграшки.
Я тут і можу відповісти на всі ваші питання прямо зараз.