iPhone XS огляд

iPhone XS обзор
Це необхідно для більш швидкого і точного спрацьовування Face ID, постобробки фото і інших функцій, пов’язаних з роботою штучного інтелекту. Із зовнішніх змін варто відзначити появу нового кольору для цього корпусу – золотого, а також посилений захист від вологи. Тепер корпус захищений від короткочасного занурення на глибину до 2 метрів.
Також хочемо порекомендувати почитати – Самі дивовижні переваги iPhone XS http://e-showcase.com.ua/2018/04/22/sami-divovizhni-perevagi-iphone-xs-2/
Об’єм вбудованої пам’яті, ГБ – ємність вбудованого сховища даних. Зазвичай виробники вказують ємність використаного чіпа пам’яті, а фактичний обсяг пам’яті, доступний користувачеві, завжди менше заявленого. Наприклад, якщо смартфон має 8 ГБ вбудованої пам’яті, користувачеві буде доступно приблизно 5, 5 ГБ.
Це по зовнішньому вигляду і всьому поведінці – “старенький” X.
Віртуальною картою оператора мобільного зв’язку скористатися не вдалося із – за відсутності такої функції у операторів мобільного зв’язку в Україні на даний момент.
Чи був цей відгук корисним для вас. Виявилося, все настільки інтуїтивно і просто, що на наступний день вже було складно на старому телефоні що – небудь робити.
Чи був цей відгук корисним для вас.
Чи був цей відгук корисним для вас. Це необхідно для більш швидкого і точного спрацьовування Face ID, постобробки фото і інших функцій, пов’язаних з роботою штучного інтелекту. Із зовнішніх змін варто відзначити появу нового кольору для цього корпусу – золотого, а також посилений захист від вологи. Тепер корпус захищений від короткочасного занурення на глибину до 2 метрів.
Це по зовнішньому вигляду і всьому поведінці – ” старенький