Думаю, що ніхто не буде заперечувати, якщо я скажу, що в даний час найпопулярнішою мобільною платформою є OS Android. Ця операційна система встановлена, як на дешевих китайських смартфонах (за кілька десятків доларів), так і на дорогих гаджетах від Samsung, HTC і пр. Оскільки безліч [ads1]виробників вибирають цю ОС для своїх смартфонів і планшетів, не дивно, що кількість додатків для цієї платформи зростає в геометричній прогресії. Наприклад, в офіційному магазині Play Market, мільйони якісних безкоштовних додатків для даної ОС. Навіть буває таке, що для iOS і Windows немає якогось програми, але для Android — воно є. Серед цієї безлічі платних і безкоштовних додатків, будь-яка людина знайде саме те, що йому підходить.

Я наприклад, дуже люблю користуватися на своєму смартфоні додатками для вивчення англійської мови, порівнюю курси валют у різних банках і т. д.

Сучасні смартфони і планшети, мало чим поступаються по продуктивності комп’ютерів. Але ось, що стосується зручності і швидкості роботи, то тут комп’ютери абсолютні лідери. Я наприклад, якщо я вдома, то я не хочу використовувати свій смартфон для вивчення англійської, якщо можна користуватися комп’ютером (який для мене більш зручний). Ви подумаєте: які проблеми? Качай собі програму для комп’ютера і користуйся ним. Так то воно так, але ось що робити, якщо мені дуже подобається програма, яка є на моєму смартфоні, а версії для комп’ютера — просто не існує. Вихід є. Існують спеціальні програми, під назвою емулятори, з допомогою яких, можна відкривати .апк файли прямо на комп’ютері.

Далі піде мова про один з емуляторів Android пристроїв, під назвою BlueStacks.

Для початку скачайте цю програму на офіційному сайті. Після чого, встановіть її.

Чекаємо кілька хвилин, поки встановиться і налаштується емулятор.

Після установки, нам потрібно додати наш аккаунт в Play Market, для того, щоб була можливість скачувати програми, ігри та інші корисності з даного магазину. Для цього у відкритій програмі, натискаємо кнопочку «додатки»

Далі «налаштування»

Потім, «додаткові параметри»

На наступному кроці, «додати запис»

Я думаю, що сенсу ніякого немає в тому, щоб показувати тут процес додавання облікового запису, так як він аналогічний тому, як ви це робите на своєму смартфоні або планшеті. Тут ви можете додати як вже існуючий акаунт, так і створити новий. Після успішного додавання облікового запису, ви можете користуватися практично всіма додатками, що ви використовуєте на своєму мобільному девайсі.

Як запустити Android додаток на комп’ютері
Оцініть

Навігація по записах

Зміна домену на WordPress
Безкоштовний SSL сертифікат на 3 роки