Більшості (якщо не всіх) користувачам Інтернету відомо, що він надає величезні можливості для спілкування, навчання, власного розвитку і т. д. А ще дуже важливим є те, що Інтернет дає можливість купити практично будь-який товар у будь-якому куточку світу.

Сьогодні ми з вами розглянемо варіант покупки якийсь електроніки в китайському інтернет-магазині.

Чому вигідно купувати в Китаї:

 • Це найбільша країна в світі за населенням, відповідно дешева робоча сила, в парі з лояльним законодавством дають дешевий кінцевий продукт.
 • При покупці в Китаї, ви економите від 30 до 50% вартості товару в порівнянні зі звичайними магазинами.
 • У більшості випадків, безкоштовна доставка в будь-який куточок планети, в тому числі і Росію.
 • Тривалість доставки, 10-60 днів.
 • Думаю, всім зрозуміло, що якщо в Китаї телефон коштує $100 доларів, то у нас буде коштувати 130-$150, а то й більше. Це пов’язано з тим, що покупець не платити з такої покупки ніяких податків і не ніхто не ставить, ще свою націнку (мінімум посередників).

  В даний час існує величезна кількість цих магазинах, але я рекомендую купувати тільки в перевірених (в яких купували ваші родичі, знайомі або товариші). На худий кінець — почитайте відгуки про тому чи іншому магазині, щоб зрозуміти — чи варто купувати.

  Різні магазини надають різні варіанти оплати. Зокрема це такі способи: PayPal, Webmoney, пластикові карти (VISA, MasterCard і рідше American Express), Western Union. Але рекомендую оплачувати тільки 2 першими способами, оскільки в даних системах є служба підтримки, яка в разі обману з боку продавця — може допомогти повернути гроші.

  Звертайте увагу на те висилають товар зареєстрованої посилкою (з номером відстеження), або незареєстрованим. Я настійно рекомендую не пошкодувати 1-2$ на зареєстроване лист. Якщо ви замовте не зареєстрованим листом, то ви не зможете відстежити, де знаходиться ваша посилки і відповідно не зможете довести, що ви його не отримали.

  Як я вже говорив — у більшості випадків існує безкоштовна доставка, але це по часу займе від 20 до 60 днів. Якщо вас не влаштовують такі терміни доставки, то ви можете скористатися платними способами доставки. Але дуже часто, вартість доставки перевищує вартість самої посилки. Тому я рекомендую краще почекати деякий час, ніж переплачувати кілька десятків доларів за доставку.

  Дякуємо за дочитаю до кінця статтю!!!

  Є питання? Задавайте в коментарях — з радістю відповім.

  Як замовляти товар у китайських інтернет-магазинах
  5 (100%) 1 vote

  Навігація по записах

  Захищаємо контент від копіювання
  Як поставити лічильник на сайт