Я вже досить довгий час займаюся створенням і просуванням сайтів, але про можливості заробітку на видачу webmoney лімітів і кредитів, я дізнався тільки 3 роки тому.

Діло було так: коли мій аккаунт заблокував AdSense, я продав черговий сайт ($200) і вирішив, що зароблені гроші — повинні заробляти гроші. Куди вкластися, адже з сумою у 200 баксів — далеко не заїдеш? Форекс? Ні, все це проходили — мені це не підходить. Купити інший сайт з доходом? Тоді теж про це не думав, так як вважав, що краще просувати сайт з «нуля». Звідкись дізнався, що можна заробити на видачі webmoney лімітів (тоді ще мова не йшла про видачу кредитів, через кредитну біржу, так як у мене, ще не було персонального атестата).

Почав я шукати потенційних позичальників. Як ви напевно здогадалися — знайти їх не було складно. Після того як я розмістив оголошення, що видаю ліміти, то мені в киппер просто посипалися пропозиції від різного роду атестатів. Але я звичайно не хотів втратити свої кровно зароблені, тому вирішив видавати тільки персональним (оскільки до них куди більше довіри, ніж до формальних). Видавав по 20-50 WMZ, все ніби йшло добре, але як виявилося пізніше — просто мені так здавалося, але зараз не про це.

Як я вибирав позичальників?

Та все дуже просто: просить людей про кредит — питаю, для чого потрібні гроші і, щоб відкрив інформацію про себе, і я відразу ж надавав гроші. Ось таким чином, через 2 тижні я втратив свої 200 WMZ. Вирішив, що більше цим займатися не буду.

Пройшов рік, а може, півтора, після цих подій, і я отримав персональний атестат і вирішив випробувати свою удачу на кредитній біржі, але вже з більш жорстким відбором позичальників.

На цей раз, я вже працював з кредитної біржею і дивився, але те скільки позичальник має грошей, не падав в нього БЛ і т. д. Відразу ніби все це працювало досить добре. Але в підсумку, я знову втратив 250 WMZ і, що найголовніше користувачі повинні були зовсім мало своїм кредитором. Якщо в першому випадку (де я втратив $200, ті 2 боржники набрали по кілька тисяч «зелених», то в другому випадку склалася ось така ситуація:

 • Повинен 4oo WMZ при BL > 110 пунктів.
 • Скільки повинен не відомо, але на момент обнулення БЛ, був 40 пунктів, термін реєстрації в системі більше 3-х років і підтверджено: місце прописки, ідентифікаційний код, зроблено Photo ID.
 • Повинен тільки 300 WMZ, строк реєстрації в системі більше 6 років, БЛ 20.
 • Термін реєстрації більше 5 років, БЛ 85, має всього 180 доларів.
 • От я ніколи не міг подумати, що такі користувачі можуть не повернути кредит. Не невже та сотня баксів дорожче репутації? Як відомо — земля кругла і ніхто не знає чи не знадобиться тобі, більше реєстрація в webmoney.

  Наприклад у мене БЛ в даний час більше 100, термін реєстрації 6 років, ні 1 разу не падав БЛ. То мені, що піти та набрати кілька тисяч доларів, а коли знадобиться атестат — лікті гризти? Та й не можу, я когось обманювати таким способом, але як виявилося — інші можуть.

  Знаю точно, що є люди, які заробляю собі на життя видаючи кредити на біржі. Але, що вони роблять, щоб залишатися в плюсі — для мене загадка. Можливо беруть якісь додаткові гарантії з позичальників, чи це все компенсується іноді дуже великими % по кредиту.

  Але я для себе вирішив, що я більше ніколи не буду видавати кредити. Так як такі гарантії як: БЛ, персональний атестат — дуже умовні.

  А ви коли-небудь пробували брати, або видавати wm кредити? Як ваші успіхи в цьому напрямку?

  Як я видавав кредити webmoney
  5 (100%) 1 vote

  Навігація по записах

  Як поставити лічильник на сайт
  Інструкція по прошивці Discovery V5