На сьогоднішній день практично всі відеоролики можна подивитися онлайн в інтернеті, однак бувають ситуації, коли потрібно завантажити відео з YouTube і зберегти його на комп’ютері або телефоні. Далеко не кожен чоловік здатний впоратися з цим завданням, однак зробити це можна досить швидко. Головне, знати декілька секретів, про які буде сказано далі. Ми представимо вам безпечні способи для того, щоб завантажити відео на ПК або телефон, а ви серед них виберіть найбільш зручний для себе.

Онлайн-сервіси

Найбільш спрощеним і швидким методом, щоб завантажити відео з YouTube безкоштовно на ПК, постає задіяння онлайн-сервісу. Їх налічується величезна кількість.

SaveFrom.net

Це один із старих онлайн-сервісів, який здатний завантажити відео з YouTube безкоштовно. Процес здійснюється в декілька кроків:

 • Відкриття на сайті YouTube потрібного відео.
 • Напечатание в адресному рядку в посиланні перед youtube «ss» і натиснути Enter.
 • Автоматичний перехід на онлайн-сервіс.
 • Установка потрібного формату, необхідної якості і підтвердження скачування. Автоматично почнеться завантаження.
 • Саме таким чином працюють онлайн-сервіси. Процес досить простий і швидкий. В залежності від введених вами букв, вас буде перекидати на певний сервіс. Наприклад, для використання Save-Video.com потрібно ввести magic, а для VDYouTube – vd.

  Щоб завантажити відео з Ютуб, можна скористатися іншими онлайн-сервісами. Серед перевірених варто відзначити:

  • KeepVid.com (просте додаток для скачування відео, яке по функціоналу і інтерфейсу схоже на SnapTude);
  • Tubedld.com;
  • Videograbby.com (яскравий сервіс з простим інтерфейсом, що дозволяє завантажувати ролики не тільки з YouTube, але і з Twitter, Facebook. Є можливість витягнення файлів у форматі MP3, але не музики з відео, оскільки на дану функцію в сервісі є правове обмеження);
  • ClipConverter.cc (безкоштовний і швидкий сервіс, де можна не тільки скачувати, але і конвертувати відео або аудіо в потрібний формат).

  Представлені сервіси пропонують своїм користувачам більш широкий список опцій. Тим не менш, зазначений спочатку ресурс постає самим оптимальним.

  Дескопные додатки

  4K Video Downloader

  Альтернативне скачування через браузер, підходяще для Windous, Mac і Ubuntu. Додаток відкриває нові можливості для користувачів. Завантажити відео з YouTube програма може в різних форматах. Доступна повна завантаження каналу з роликами і скачування з різних сайтів.

  Softorino YT Converter

  Завантаження виконується без будь-яких труднощів. Всього пару кліків і відео вже на пристрої. Це ідеальне додаток для тих людей, які не бажають довго возитися, і розбиратися з роботою програми. Орієнтований цей спосіб на роботу з Mac OC.

  ClipGrab

  Підходить Windows, Mac і Linux. Надійна програма з легким функціоналом, проте її недоліком є неможливість роботи з плейлистами. Це ідеальне рішення для тих користувачів, які не будуть обмежуватися скачуванням відео, а скористаються багатофункціональністю програми. Програма здатна розпізнавати скопійовані посилання, управляти закачуванням, має розширені налаштування, оснащена пошуком по Ютубу, та багато іншого. Користувачі відзначають її простоту і надійність.

  Як скачати відео з YouTube на андроїд

  Практично у всіх браузерах є розширення для того, щоб завантажити відео з YouTube безкоштовно, однак Google Chrome є винятком. В результаті, для здійснення закачування простіше шукати додатки на сторонніх ресурсах. В Google Play подібні програми видаляються, що передбачено угодою. Ви можете використовувати:

  • SnapTube (найпростіший інструмент для того, щоб завантажувати відеоролики швидко і легко, а головне, безкоштовно);
  • TubeMate (додаток, що дозволяє зберегти ваші улюблені відео на SD-карті, щоб подивитися їх пізніше). Користувачам доступні різні варіанти вибору дозволу, які адаптовані для різних пристроїв на Android. За замовчуванням скачування здійснюється на карту пам’яті, однак в подальшому ви можете перемістити відео в необхідне місце),
  • YTD (раніше відомий як YouTube Downloader. Програма працює як у безкоштовній, так і в преиум версії. Крім скачування тут доступна конвертація в різні формати. Додаток не обмежується скачуванням відео лише з YouTube, а дозволяє здійснювати завантаження роликів з різних каналів);
  • Watch Later (дуже корисний додаток, в якому немає реклами. Ще однією перевагою постає те, що програма показує обсяг вільного місця на диску, завдяки чому користувачі можуть керувати ще не завантаженими файлами).

  Використання інших додатків, щоб завантажити відео з YouTube на телефон може бути дуже ризикованим.

  Завантаження відео з ютюб на iPhone і iPad

  Серед перевірених програм варто відзначити:

 • Workfow — автоматично виконує різні функції, включаючи скачування роликів з YouTube.
 • SaveFrom.net спільно з Dropbox.
 • Documents 5. У цьому випадку файловий менеджер доповнено браузером, здатним зайти на онлайн-сервіс, з якого можна завантажити відео.
 • Як скачати відео з ютуб
  5 (100%) 3 votes

  Навігація по записах

  Як розблокувати завантажувач на xiaomi
  Знімаємо обмеження на відправку смс Android