Припустимо, що ви створили сайт і він вже увійшов в індекс пошукових систем, але трафіку все немає і немає. В такому випадку, можна спробувати купити трохи вічних посилань з якісних сайтів. Але як зрозуміти, що якісний сайт?

Я Вам розповім, що означає для мене, якісний сайт під покупки посилання.

При купівлі вічних посилань, я звертаю увагу на:

 • Тематика. Тематика сайту на якому я збираюся купувати посилання, повинна бути схожа з тематикою мого сайту. Наприклад, якщо у мене блог про технології, то я ніколи не куплю посилання на кулінарному сайті. Не тематичні посилання не приносять бажаного результату.
 • Заспамленность. Переглядаю «донора», якщо бачу, що в кожній статті, або через статтю є зовнішня посилання — це свідчить про те, що цей сайт пачками продає посилання — такий сайт якісним назвати не можна. Якщо сайт не продає тематичні посилання на сайти: 18+, азартні ігри — теж обходжу стороною.[ads1]
 • Вік сторінки. Купую посилання, тільки з нової сторінки, тобто посилання публікується разом зі статтею. Купувати посилання, з вже проіндексованих статей не дуже розумно з 2 причин: тому, що це говорить пошуковику про продажність посилання, 2 потрібно буде достатньо довго чекати індексації своєї посилання.
 • Вік сайту. Ніж сайт-донор старше, тим краще. Але звідки брати стільки таких сайтів? Тому я рекомендую купувати з сайтів, вік яких від 6 місяців.
 • Кількість сторінок в індексі. Чим більше сторінок, тим краще. Але з іншого боку: якщо на сайті дуже багато сторінок, а відвідуваність низька, то це говорити про те, що ті самі сторінки не є якісними.
 • Відвідуваність. Великий відвідуваності не буває. Чим більше відвідуваність. тим краще. Я купую посилання з сайтів, відвідуваність яких. від 300 чол./добу.
 • Параметри ТИЦ і PR. Останнім часом ці параметри вже не грають дуже велику роль. Для мене, куди більш кращим параметром якості є відвідуваність. Якщо у мене є право вибору: купити посилання з сайту, у якого ТІЦ 0, але при цьому відвідуваність 1000 і більше, або купити посилання з сайту у якого ТІЦ 100, а відвідуваність 100-200 чоловік, то я віддам перевагу першому сайту.
 • З Вами був Іван, всього найкращого.

  Як правильно купувати вічні посилання
  4.8 (95%) 4 votes

  Навігація по записах

  Робота на біржі коментарів qcomment.ru
  Накрутка кліків у AdSense