Припустимо, що ви створили сайт і він вже увійшов в індекс пошукових систем, але трафіку все немає і немає. У такому випадку, можна спробувати купити трохи вічних посилань з якісних сайтів. Але як зрозуміти, який сайт якісний, а який ні?

Я Вам розповім, що означає для мене, якісний сайт під покупку посилання.

При покупці вічних посилань, я звертаю увагу на:

 • Тематика.  Тематика сайту на якому я збираюся купувати посилання, повинна бути схожа з тематикою мого сайту. Наприклад, якщо у мене блог про технології, то я ніколи не куплю посилання на кулінарному сайті. Бо не тематичні посилання не приносять бажаного результату.
 • Заспамленість.  Переглядаю “донора”, якщо бачу, що в кожній статті, або через статтю є зовнішнє посилання – це свідчить про те, що цей сайт пачками продає посилання – такий сайт якісним назвати не можна. Якщо сайт продає не тематичні посилання і посилання на сайти: 18+, азартні ігри – теж обходжу стороною.
 • Вік сторінки . Купую посилання, тільки з нової сторінки. Тобто посилання публікується разом зі статтею. Купувати посилання, з уже проіндексованих статей не надто розумно з 2-х причин: тому, що це говорить пошуковику про продажність посилання, 2 часом потрібно буде досить довго чекати індексації свого посилання.
 • Вік сайту. Чим сайт-донор старший, тим краще. Але звідки брати стільки таких сайтів? Тому я рекомендую купувати з сайтів, вік яких, від 6 місяців.
 • Кількість сторінок в індексі. Чим більше сторінок – тим краще. Але з іншого боку: якщо на сайті дуже багато сторінок, а відвідуваність низька, то це говорити про те, що ті самі сторінки не є якісними.
 • Відвідуваність. Великої відвідуваності не буває. Чим більша відвідуваність, тим краще. Я купую посилання з сайтів, відвідуваність яких. від 300 чол./добу.
 • Параметри ТІЦ і PR (хоча PR уже і відмінили, якщо я не помиляюся). В останній час ці параметри вже не відіграють дуже велику роль. Для мене, куди більш кращим параметром якості є відвідуваність. Якщо у мене є право вибору: купити посилання з сайту, в якого ТІЦ 0, але при цьому відвідуваність 1000 і більше, або купити посилання з сайту в якого ТІЦ 100, а відвідуваність 100-200 чоловік, то я віддам перевагу першому сайту.
 • З Вами був Іван, всього найкращого.

  Як правильно купляти вічні посилання
  Оцените

  Навігація записів

  Робота на біржі коментарів qcomment.ru
  Накрутка кліків у AdSense