З появою Інтернету значно збільшилися можливості інтернет торгівлі. Зараз вже нікого не здивуєш всілякими національними (які роблять доставку лише в межах країни) інтернет магазинами та аукціонами. Але існують і такі, які доставляють товар — практично в будь-яку точку Світу. З Сьогодні ми поговоримо про один з «гігантів» на ринку світових аукціонів — Алиэкспресс.

Довідка: Алиэкспрес — це найбільший китайський інтернет аукціон, а також 1 з найбільших в світі (якщо не найбільший). На якому можна купити практично все, що душа забажає. І найголовніше, що більшість продавців, які здійснюють доставку по всьому Світу.

Чим відрізняється аукціон, від інтернет магазину? Багато користувачів плутаються у цих термінах і помилково аукціон Aliexpress називають інтернет-магазином, що не зовсім правильно. В магазині тільки 1 продавець (власник магазину), який наймає собі на роботу: менеджерів, людей, які займаються упаковкою товару і т. д., за матеріальну винагороду (зарплату). На аукціоні, багато різних продавців: практично будь-яка людина може продавати на аукціоні. Приклад аукціонів: Аукро в Україні, Молоток в Росії, Алегро в Польщі і т. д.

Замітка: Відразу дуже б хотів порекомендувати вам ознайомитися ось з цією статтею, щоб дізнатися, як можна повернути до 15% вартості покупки на aliexpress (в інших магазинах можна і більше). Це ніякий не розіграш, а реально правда. Обіцяю, що ви ні на мить не пошкодуєте, витративши декілька хвилин на прочитання.

Система рейтингу на Алиэкспресс

Надійність продавців на Алі, вважається по кількості відгуків (позитивних/негативних), про цьому продавця, від інших людей, які вже щось купували у даного продавця. Як видно на зображенні, у даного продавця 96,5 % відгуків — позитивні, що мені говорить про те, що цей продавець надійний. Взагалі я рекомендую купувати лише у тих продавців, у яких позитивних відгуків від 95%. Також можна подивитися відгуки про конкретний товар. Проматываем вниз і дивимося вкладку «Feedback»: Як видно з картинки, середня оцінка 4,7 бала з 5. Це означає, що більшість людей — залишилися задоволені своєю покупкою. А з 99,9 % впевненістю можу сказати, що я б купив цей товар. Отже, ми вирішили, що продавцю можна довіряти. Тепер можна приступати читати опис товару і спробувати його замовити. Рекомендую дуже уважно читати опис, щоб потім не виникало різних «сюрпризів». Якщо ви прочитали, про умови доставки якості товару і т. д. і вас все влаштовує — можете приступати до замовлення. Виберете обсяг карти пам’яті, кількість і натисніть «Buy Now» (купити зараз). На наступному кроці потрібно зареєструватися в системі. Заповнюємо всі латинськими символами і справжню інформацію про себе. Після натискання кнопки Create My Account, нам потрібно заповнити повну адресу доставки: перевірте, чи правильно ви заповнили, якщо — так, то рухаємося вниз і вибираємо спосіб доставки.

На Алі існує безліч способів доставки. Термін доставки залежить від вартості доставки і від того яка пошта здійснює цю доставку. Такі варіанти як EMS і DHL — я не рекомендую використовувати тому, що це дорого і не ваша дорога покупка, вийде дуже дорогий тому, що вартість доставки буде дуже висока.

Тому вибирайте із запропонованих варіантів, та яка безкоштовно, або за яку не багато заплатите. Як можна зрозуміти з картинки: доставка буде здійснюватися з допомогою китайського перевізника China Post (прийде у ваше поштове відділення). Термін обробки замовлення становить 3 дні, а термін доставки: 15-45 днів. Після цього тиснемо «Place Order». Нас перенаправляє на сторінку оплати, де ми можемо вибрати той спосіб, який підходить саме нам. Якщо ви вибрали в якості способу оплати оплату карткою платіжної системи Master Card, то заповніть всі дані і натисніть кнопку «Pay My Order» (сплатити замовлення). Якщо на вашій картці є необхідні кошти і вона відкрита до оплати в Інтернеті, видасть повідомлення, що оплата пройшла успішно. Вам залишається тільки почекати близько доби, аби працівники аукціону перевірили вашу оплату. Після того, як ваше оплата перевірена — починає обробляти вашого замовлення, продавець. Протягом 3-х днів, він надішле замовлення, а вам надасть № для відстеження.

Поки що замовлення буде їхати до вас, гроші, які ви заплатили продавцю — резервуються в системі (продавцю не передаються), поки ви не отримаєте замовлення і не підтвердите, що все добре, або поки не закінчиться термін захисту Вашої покупки (40-60 днів). Вдалого Вам шопінгу!

Як купувати на Алиэкспресс
4.8 (96%) 5 votes

Навігація по записах

Як вигідно обміняти webmoney
Як зареєструвати IMEI телефону