З появою Інтернету значно збільшилися можливості інтернет торгівлі. Зараз вже нікого не здивуєш всілякими національними (які роблять доставку, тільки в рамках країни) інтернет магазинами та аукціонами. Але існують і такі, які доставляють товар – практично в будь-яку точку Світу. Сьогодні ми поговоримо, про одного з “гігантів” на ринку світових аукціонів – Аліекспресс.

Довідка: Аліекспрес – це найбільший китайський інтернет аукціон, а також 1 з найбільших в світі (якщо не найбільший). На якому можна купити практично все, що душа забажає. І найголовніше, що більшість продавців, здійснюють доставку по всьому Світу.

Чим відрізняється аукціон, від інтернет магазину? Багато користувачів плутаються в цих термінах і помилково аукціон Aliexpress називають інтернет-магазином, що не зовсім правильно. У магазині тільки 1 продавець (власник магазину), який наймає собі на роботу: менеджерів, людей, які займаються упаковкою товару і т. д., За матеріальну винагороду (зарплату). На аукціоні, багато різних продавців: практично будь-яка людина, може продавати на аукціоні. Приклад аукціонів: Аукро в Україні, Молоток в Росії, Алегро в Польщі і т. д.

Замітка: Відразу дуже б хотів вам порекомендувати ознайомитися ось з цією статтею, щоб дізнатися, як можна повернути до 15% вартості покупки на aliexpress (в інших магазинах можна і більше). Це ніякий не розіграш, а реально правда. Обіцяю, що ви ні крапельки не пошкодуєте, витративши кілька хвилин на прочитання.

Система рейтингу на Аліекспресс

Надійність продавців на Алі, рахується за кількістю відгуків (позитивних/негативних), про конкретного продавця, від інших людей, які вже щось купували в даного продавця.   Як видно на зображенні, в даного продавця 96,5% відгуків – позитивні, що мені говорить про те, що цей продавець надійний. Взагалі я рекомендую купувати тільки в тих продавців, в яких позитивних відгуків, від 95%. Також можна переглянути відгуки про конкретний товар. Промотуємо вниз і дивимося вкладку ” Feedback “:   Як видно з картинки, середня оцінка 4,7 бали з 5 . Це означає, що більшість людей – залишилися задоволені своєю покупкою. Я з 99,9% упевненістю можу сказати, що я б купив цей товар. Значить, ми вирішили, що продавцеві можна довіряти. Тепер можна приступати читати опис товару і спробувати його замовити. Рекомендую дуже уважно читати опис, щоб потім не виникало різних “сюрпризів”. Якщо ви прочитали, умови доставки про якість товару і т. д. І вас все влаштовує – можете приступати до замовлення. Виберете об’єм карти пам’яті, кількість і тиснемо кнопку “Buy Now”  (купити зараз).   На наступному кроці – потрібно зареєструватися в системі. Заповнюємо все латинськими символами і справжньою інформацію про себе.   Після натискання кнопки Create My Account,  нам потрібно заповнити повну адресу доставки:   Уважно перевірте, чи все правильно ви заповнили, якщо – так, то рухаємося вниз і вибираємо спосіб доставки.

На Алі існує безліч способів доставки. Термін доставки залежить, від вартості доставки і від того яка пошта здійснює цю доставку. Такі варіанти як EMS і DHL – я не рекомендую використовувати тому, що це дорого і ваша не дорога покупка, вийде дуже дорогою тому, що вартість доставки буде дуже висока. 

Тому вибирайте із запропонованих варіантів, та яка безкоштовна, або та за яку не багато заплатите.   Як можна зрозуміти з картинки: доставка буде здійснюватися за допомогою китайського перевізника China Post  (прийде у ваше поштове відділення). Термін обробки замовлення складає 3 дні, а термін доставки: 15-45 днів. Після цього тиснемо “Place Order”. Нас перенаправляє на сторінку оплати, де ми можемо вибрати той спосіб який підходить саме нам. Якщо ви вибрали в якості способу оплати, оплату карткою платіжної системи Master Card, то заповніть всі дані і натисніть кнопку “Pay My Order “ (оплатити моє замовлення). Якщо на вашій карті є необхідні кошти і вона відкрита до оплати в Інтернеті, видасть повідомлення, що оплата пройшла успішно. Вам залишається тільки почекати близько доби, щоб працівники аукціону перевірили вашу оплату. Після того, як ваше оплата буде перевірена – починає обробляти ваше замовлення продавець. Протягом 3-х днів, він вишле замовлення, а вам надасть № для відстеження.

Поки замовлення буде їхати до вас, гроші які ви заплатили продавцю – резервуються в системі (продавцю не передаються), поки ви не отримаєте замовлення й не підтвердите, що все добре, або ж поки не закінчиться термін захисту Вашої покупки (40-60 днів) . Вдалого Вам шопінгу!

Як купляти на Аліексперс
5 (100%) 3 votes

Навігація записів

Як вигідно обміняти webmoney
Як зареєструвати IMEI телефона