Ні для кого не секрет, що коментарі це безкоштовний і безлімітний контент для вашого сайту, або блогу. Іноді навіть коментарі можуть приносити не великий трафік на сайт по низькочастотних запитах. Коментарі самі по собі не можуть приносити великий трафік, але уявіть собі, що у вас на сайті вже 5000 коментарів, які вам приносять додаткових 1000-2000 відвідувачів в місяць. Непогано враховуючи те, що ви для цього не доклали жодних зусиль.

Також не секрет, що пошукові системи такі як Гугл, і Яндекс звертають увагу на активність відвідувачів сайту. Якщо сайт добре коментують, значить він цікавий користувачам, відповідно це може бути не великим сигналом для пошукових роботів, щоб підвищити ваш проект у своїй видачі. Так що ті 2000 відвідувачів можуть перетвориться і в більшу кількість і все завдяки коментарям. Але це вс, просто для прикладу. Буде у вас такий трафік чи ні, все залежить від якості коментарів і самого сайту.

Добре якщо у вас популярний блог і ви маєте багато підписників, які активно коментують нові статті, і які в майбутньому будуть приносити вам, ще більше трафіку. А що робити, якщо ви ще не сильно популярний блогер (як я)? Вихід є!!! Ми можемо допомогти один одному, обміном коментарів. Тобто ви пишите мені красивий осмислений коментар до будь-якої статті в цьому блозі і залишаєте посилання на свій блог/сайт/магазин/сторінку в соц. мережі під цим постом, щоб я міг вам залишити також відгук або коментар. Виходить ось така не велика накрутка коментарів.

Хотів би ще сказати, що мій блог є Dofollow, але в рамках взаємного коментування, я не буду залишати ваше посилання. Якщо ви хочете щоб я залишив посилання, то коментар повинен бути довжиною від 250 символів не враховуючи пропусків, а також, ви не повинні просити взамін залишити вам коментар. Власне правила коментування. 

Взаємне коментування сайтів, блогів, магазинів
Оцените

Навігація записів

Продаж груп Вконтакті
Налаштування Інтернету на Lycamobile