Десь напевно рік тому, пошукова система Google, рекомендувала вебмастерам вводити на свої сайти SSL-сертифікати, щоб убезпечити конфіденційну інформацію користувачів. Натякнувши при [ads1] цьому, що такі сайти в майбутньому, будуть вище ранжуватися в порівнянні з конкурентами, що не перейдуть на захищений протокол. Але все це поки тільки розмови, але вже багато вебмайстрів, поспішили впровадити у свій сайт SSL-сертифікати.

Всім відомо, що з кожним роком, користувачів смартфонів і планшетів, стає все більше і більше. І в Google, про це просто не могли не знати.

І ось кілька днів тому, вебмайстрам почали приходити повідомлення від Google, що їх сайти не оптимізовані для перегляду на мобільних пристроях. Ці листи, приблизно такого змісту:

Що це все означає? А це означає, якщо на вашому сайті немає мобільної версії сайту, або у вас не адаптивна верстка, то ваш сайт буде погано ранжуватися для мобільних користувачів. В даному випадку, в Інтернеті навіть поширюється конкретна дата, коли почне діяти це правило – 16 квітня поточного року, у всьому світі.

Але навіть якщо вам і не приходило, ще таке повідомлення, то ви все одно можете перевірити, чи добре відображається ваш сайт для користувачів: смартфонів, планшетів і т. д., по посиланню. І якщо тест видасть, що у вас є якісь проблеми з відображенням на смартфонах – постарайтеся це виправити. Звісно, якщо ви не хочете втратити користувачів, які заходять до вас зі смартфонів.

PS. Можливо це саме той час, коли потрібно зробити мобільну версію сайту (для тих, хто ще не зробив), або поставити адаптивний дизайн. 

Ваш сайт не оптимізований для смартфонів – Google
Оцените

Навігація записів

Збільшуємо швидкість пошуку спутніків GPS
Блокуємо Tor-браузер на своїх сайтах