Десь напевно рік тому, пошукова система Google, рекомендувала вебмайстрам вводити на свої сайти SSL-сертифікати, щоб убезпечити конфіденційну інформацію користувачів. Натякнувши при [ads1], що такі сайти у майбутньому, будуть вище ранжируватися в порівнянні з конкурентами, які не перейдуть на захищений протокол. Але все це поки тільки розмови, але вже багато вебмастера, поспішили упровадити у свій сайт SSL-сертифікати.

Всім відомо, що з кожним роком, користувачів смартфонів і планшетів, стає все більше і більше. І в Google, про це просто не могли не знати.

І ось кілька днів тому, вебмайстрам почали приходити повідомлення від Google, що їх сайти не оптимізовано для перегляду на мобільних пристроях. Такі листи приблизно наступного змісту:

Що це все значить? А це означає, якщо на вашому сайті немає мобільної версії сайту, або у вас не адаптивна верстка, то ваш сайт буде погано ранжируватися для мобільних користувачів. В даному випадку, в Інтернеті поширюється навіть конкретна дата, коли почне діяти це правило — 16 квітня поточного року, у всьому світі.

Але навіть якщо вам і не приходило, ще таке повідомлення, то ви все одно можете перевірити, чи добре відображається ваш сайт для користувачів смартфонів, планшетів і т. д., за посиланням. І якщо тест покаже, що у вас є якісь проблеми з відображенням на смартфонах — постарайтеся це виправити.

PS. Можливо це якраз той час, коли потрібно зробити мобільну версію сайт (для тих, хто ще не зробив), або поставити адаптивний дизайн.

Ваш сайт не оптимізований для мобільних Google
Оцініть

Навігація по записах

Збільшуємо швидкість пошуку супутників GPS
Блокуємо Tor-браузер на своїх сайтах