При першому знайомстві з WordPress, у новачків виникає цілком резонне питання: як встановити плагін на вордпресс? Більш просунутим користувачам здається, що тут немає нічого складного. Так, у цих словах є частка правди, але якщо ви вперше знайомитеся з CMS WordPress, і чи взагалі це ваш перший сайт, то для вас навіть установка плагіна — може здатися складним заняттям.

Як встановити плагін на CMS WordPress

На це питання, вже відповідали сотні (можливо, й тисячі) раз в Інтернеті. Кожен поважаючий себе блогер, вважає за необхідне написати статтю, про встановлення плагінів. А чим я гірше? 😀

Для того, щоб встановити наш додаток, заходимо в адмін панель нашого сайту і зліва в меню вибираємо: Плагіни-додати новий.

Тут нам розробники надали 2 варіанти установки:

 • Встановити плагін з файлу, що знаходиться на вашому комп’ютері
 • Якщо ви знаєте назву плагіна, то можете знайти його в магазині додатків WordPress і встановити його, через ftp.
 • Якщо у вас вже є викачаний файл плагіна і він запакований у .zip архів, то ми просто вибираємо вкладку: завантажити плагін.

  Після того, як був встановлений плагін — активуєте його.

  Якщо ви знаєте назву плагіна, але у вас його немає, то потрібно його шукати на сайті wprdpress. Після того, як ми взяли на вкладку «додати новий плагін», у вікні «пошук плагінів», пишемо назву свого плагіна.

  Після того, як додаток буде знайдено — натискаємо кнопку установки. На наступному кроці нас попросять ввести ftp-дані (які вам повинен надати хостер, після реєстрації хостингу):

  Ось ми і встановили наш плагін. Деякий доповнення можна настроювати. Для цього переходимо в меню: плагіни-встановлені і дивимося плагін який можна настроювати.

  Якщо ви не можете знайти налаштувань плагіна, то вони можуть

  ще в меню «Налаштування», або в головному WordPress.

  Всім хто прочитав статтю — велике спасибі за увагу. До швидких зустрічей! 😉

  Установка плагінів WordPress
  Оцініть

  Навігація по записах

  Куди встановити форум сайту
  Додаємо смайлики у форму комметариев WordPress