Ще кілька років тому, ніхто особливо не переживав на рахунок того як просунути сайт. Замовив прогін по каталогах або закупившись посилання в Sape, але часи дуже швидко змінюються, як і алгоритми пошукових систем. Те, що працювало вчора, вже не працює сьогодні, те, що працює сьогодні, може не працювати вже завтра.

На жаль, на сьогоднішній день, прогін по тисячах каталогів одночасно, шкодить сайтів, або просто не дає ніякого результату. Так само, як посилання в футері сайту, або посилання, які розміщені блоками, практично ніякої користі не приносять.

Що ж в даний час працює? Як просувати свій сайт?

А працюють зараз (як втім і завжди працювали) природні посилання. Але як відомо вебмайстра не дуже поспішають залишати відкриті для індексації природні посилання не інші ресурси. Ось тут і знадобиться нам просування за допомогою статей.

Статейное просування можна умовно поділити на 3 категорії:

 • Ви розміщуєте статтю на своєму сайті, дочекавшись індексації розміщуєте анонс статті в каталогах статей з посиланням на повній текст на вашому сайті.
 • Пишіть 1 унікальну статтю на 3000-5000 символів, а з неї за допомогою спеціальних програм робите кілька десятків більш-менш популярних статей. І всі ці машинні статті розміщуєте в каталогах статей, при цьому не забуваєте поставити кілька посилань на свій сайт в статті. Але ви повинні розуміти, що такий текст прийме не кожен каталог статей. Тому на особливий ефект не варто чекати від такого розміщення.
 • А ось цей спосіб найдорожчий, але він і приносити більше всього «плодів». А суть його полягає в наступному: пишіть гарну статтю на 2000-3000 символів під низькочастотні ключі і розміщуєте її на якісній майданчику за допомогою спеціальних сервісів. Різні власники сайтів, висувають різні вимоги до якості, кількості символів у статті, а також до кількості посилань, які ви можете залишити в статті. Плюс до всього цього вам доведеться заплатити день, ще за розміщення статті на майданчику. Але повірте — воно того варте.
 • Дуже важливо писати статті, які будуть приносити трафік на сайті рекламодавця. Чому це важливо? Якщо люди будуть читати цю статтю, то, відповідно, будуть клікати по посиланнях, які розміщені в статті, а це буде говорити пошуковцям, що посилання корисна і природна.

  PS. При просуванні сайтів, робіть акцент на природність і дотримуйтесь здорового розуму.

  Статейное просування сайтів
  4.3 (85%) 4 votes

  Навігація по записах

  Огляд сонячного зарядного пристрою
  Як вести суперечку на Aliexpress