Десь 2 тижні тому, я помітив, що мій улюблений браузер Google Chrome, іноді почав сильно зависати. Очищення історії браузера – не допомогло. Думаю, ну добре, може багато доповнень встановлено і через них
настільки браузер висне. Вирішив відключити деякі з них, але це ніяк не допомогло, як в принципі не допомогло мені подальше їх видалення.

Я вже було почав “опускати руки” і шукати альтернативу, але вирішив спробувати видалити 1-не з двох, що залишилися розширень. І о диво, браузер почав просто літати як і раніше. Що це було за доповнення, запитаєте ви? Це був RDS bar, дуже потрібна річ для вебмайстра, але на жаль мені довелося відмовитися від нього в хромі, принаймні на деякий час.

RDS Bar,  був встановлений по крайній мірі, останні кілька років, але проблеми з ним почалися тільки десь 2 тижні тому. Що з ним сталося – я не знаю. Може після чергового оновлення розробники щось накосячили.

Що робити, якщо зависає хром?

 • Очистіть всю історію перегляду браузера. Це можна зробити у вкладці “настройки”. Так як Хром, можливо назбирав вже кілька гігабайт інформації, з якою ваш комп’ютер не може нормально справлятися.
 • Дуже може бути, що ви встановили багато додатків, якими ви просто не користуєтесь. Спробуйте розібратися з ними і видалити ті, які ви не використовуєте, або дуже рідко використовуєте.
 • Третій можливий варіант: на ваш комп’ютер оселилося багато вірусів. Тому рекомендую його перевірити хорошим антивірусом.
 • Також не виключаю, можливість конфлікту доповнень, або ситуації, як у мене, коли одне розширення починає не коректно працювати.
 • Дякую за увагу! Всього найкращого!

  Якщо не знаєте як почистити історію, або видалити додаток – пишіть в коментарях. 

  Що робити, якщо зависає гугл хром
  5 (100%) 2 votes

  Навігація записів

  Огляд Oukitel K10000 – смартфон PowerBank
  Перенесення WordPress на https