Всім привіт! Сьогодні на дворі вечір 10 листопада 18 року, і у мене виникла ідея написати невелику статтю на тему: Що купити на Xiaomi MI MIX 2, щасливим власником якого я і є.

Ідея написати цей пост виникла тоді, коли я перелопатив пів аліекспресу у пошуках цікавих аксесуарів для цього (не побоюся цього слова) витвору мистецтва від компанії Xiaomi.

1. USB Type C зарядна док станція

Взагалі-то, ця штуковина підійде не тільки на Mi mix 2, а й на багато інших смартфонів, у яких є порт Type C. На жаль, швидку зарядку вона не підтримує, так як може видавати тільки 5V 1A. Підійде вам, якщо вам потрібно завжди мати телефон “під рукою.” Ще її можна використовувати як підставку при перегляді відео. Ціна питання: 5 USD

2. Протиударний чохол

Деякі щасливі власники mi mix 2 вже знають скільки коштує задня керамічна кришка, тому не завадить зайвий раз захиститься від її передчасної заміни, купивши протиударний чохол.

Його колір може бути від чорного до червоного – підійде будь-кому. Ціна – 6 USD.

3. Чохол-повер банк на MI MiX 2

Дуже активно користуєтеся своїм смартфоном і заряду акумулятора навіть не день не вистачає? Це не проблема, можете придбати спеціальний чохол банк енергії на 6000 mAh, який значно продовжить заряд акумулятора. Коли виявите, що заряд акумулятора смартфона закінчується – можете включити чохол, який почне заряджати смартфон. Правда доведеться пожертвувати зовнішнім виглядом і габаритами пристрою, але як на мене воно того варте.

Продається в наступних кольорах: чорний, білий, рожевий, синій. Ціна: 20 USD.

4. Магнітний кабель

Даний кабель, допоможе зарядному порту “прожити” набагато довше + він виступає ще і як заглушка порту зарядки від пилу. Дуже гарне рішення, якщо ви часто (або не дуже) заряджаєте свій телефон. Він підтримує “швидку зарядку”, так що ви нічого не втрачаєте при його використанні. Але майте на увазі, що він не підтримує передачу даних.

Є варіанти для: Iphone (як на прикладі вище) з портом Type C, і Micro USB. Ціна: 3-4 USD

Поки що це все, так як телефон досить новий, тому не багато аксесуарів до нього можна знайти.

Посилання ніякі не залишав, так як все це без проблем можна знайти в китайських магазинах.

Що купити для Xiaomi Mi MIX 2
5 (100%) 1 vote

Навігація записів

Розумна індукційна плита Xiaomi Mijia Induction Cooker
Огляд розумної зубної щітки Soocas/Soocare X3