Більшість тих, хто купує на aliexpress знають, що в них існує власна платіжна система, під назвою AliPay. Але мало хто знає, що ця платіжна система, доживає свої останні дні, а ще менше є тих, хто знає, що замість неї ввели “подарункові сертифікати”. Ці сертифікати є на: $10, $20, $50, $100, $150 доларів. Їх можна купити в будь-який спосіб, який доступний для оплати на алі: банківські карти (Visa, MasterCard, Maestro), Webmoney, Я.Гроші, Qiwi і багато інших. При покупці даних сертифікатів, Кешбек сервіс EPN, платить нам 10% за покупки сертифікату, а потім ще до 18% за оплату товару цим сертифікатом.

Давайте розберемося більш детально

Для того, щоб отримати знижку до 30% (реальний відсоток залежить від багатьох факторів, але на момент написання статті він не менший 17% і це підтверджують скріни які наведені нижче) з покупки на аліекспресс нам потрібно:

Пройти за посиланням EPN і зареєструватися в Кешбеку. 

Після реєстрації переходимо на “Головну сторінку” і тиснемо на посилання “Aliexpress”, а далі – “Перейти в магазин”:

Коли ми опинилися в магазині, натискаємо на кнопку: “мої замовлення”, а далі “мої подарункові сертифікати”.

Після чого, ми потрапляємо на сторінку куплених сертифікатів, але ця сторінка нам поки що не цікава і ми відразу натискаємо на кнопку “купуйте сертифікати”.

Після переходу ми потрапляємо на сторінку покупки сертифікатів. Як бачимо, сертифікати є різних номіналів: від 10 до $150.

Я вважаю, що взагалі не важливо в якому номіналі купувати. Ви можете купити 1 сертифікат за 100 доларів і сплатити ним 1, або більше товарів, або купити 10 сертифікатів по 10 доларів і сплатити ними 1 товар або більше.

Я буду купувати кілька сертифікатів номіналом 10 доларів.

Натискаю на сертифікат номіналом 10 доларів кнопочку “BUY NOW” і переходжу на сторінку покупки самого сертифіката:

Я хочу купити 3 сертифікати по $ 10. Вказую кількість і натискаю кнопку “Купити зараз”. Переходимо на сторінку оплати:

На цій сторінці, ми повинні вибрати метод оплати.

Я оплатив за допомогою системи Webmoney.

Після успішної оплати, десь, через 5-хв., Переходимо в наш Кешбек сервіс, а саме на сторінку “статистика”  і бачимо що в обробці з’явився Кешбек сумою $ 2.1 (7%), і це при тому, що я не вводив різні промокоди і т. д., які можна знайти в інтернеті.

Ще через 5 хвилин, ми оновлюємо цю сторінку і бачимо, що Кешбек вже не 7%, а цілих – 10!!! І він вже зарахований на наш баланс і ці гроші вже через 5 хв. можуть виявитися у вас в гаманці.

Використовуємо подарункові сертифікати

Як і при звичайній купівлі з Кешбеком, нам спочатку потрібно перейти на аліекспрес за допомогою нашого Кешбек сервісу (робите практично ті ж кроки, що і при покупці сертифіката, тільки цього разу обираєте товар і не оплачуєте не грошима, а сертифікатом).

Увага!!! Не забудьте, що в цього разу, нам теж потрібно переходити на ali з Кешбек сервісу.

На сторінці оплати, дивимося щоб стояла галочка на “Використовувати сертифікат”  і вибираємо опцію “Інші способи оплати”. Після чого, ми побачимо, що сума до оплати становить 0 доларів (звичайно, якщо куплених сертифікатів вистачає для оплати), якщо суми сплачених сертифікатів не вистачає, то вона спишеться з зазначеного гаманця, або карти – все просто.

Тепер можете перейти в управління сертифікатами і переконається, що з сертифікатів списана сума дорівнює сумі покупки (раніше у мене був куплений, ще 1 сертифікат на 10 доларів).

Після чого переходимо в статистику Кешбек сервісу і бачимо, що в обробці з’явився новий кешбек.

Таким чином, ми отримали 17% кешу, без зайвих рухів тіла. І це при тому, що я не є новим користувачем даного сервісу, а також не вводив ніяких промокодом.

PS. Рекомендую ознайомитися з моїм рейтингом кращих кешбеків.

На мій превеликий жаль, з 9.03.2017 року Aliexpress скасував Кешбек з подарункових сертифікатів. Але Кешбек за покупки товарів, як і раніше нараховується.

Так, що прошу вважати даний пост більше не актуальним.

Подвійний Кешбек на aliexpress [Відмінено]
5 (100%) 2 votes

Навігація записів

Огляд смартфона Doogee X7 PRO
Промокоди кешбек сервісів