Більшість тих, хто купує на aliexpress знають, що у них існує власна платіжна система, під назвою AliPay. Але мало хто знає, що ця платіжна система, доживає свої останні дні, а ще менше тих, хто знає, що замість неї ввели «подарункові сертифікати». Ці сертифікати є на: $10, $20, $50, $100, $150 доларів. Їх можна купити будь-яким способом, який доступний для оплати алі: банківські карти (Visa, MasterCard, Maestro), Webmoney, Я. Гроші, Qiwi і багато інших. При купівлі даних сертифікатів, кэшбэк сервіс EPN, платить нам 10% за покупки сертифікату, а потім ще до 18% за оплату товару цим сертифікатом.

Давайте розберемося більш докладно

Для того, щоб отримати знижку до 30 % (реальний відсоток залежить від багатьох факторів, але на момент написання статті він не менше 17 % і це підтверджують скріни нижче) з покупки на алиэкспресс нам потрібно:

Пройти за посиланням EPN і зареєструватися в кэшбэке.

Після реєстрації переходь на «Головну сторінку» і тиснемо посилання «Aliexpress», а далі — «Перейти в магазин»:

Коли ми опинилися в магазині, натискаємо на кнопку: «мої замовлення», а далі «мої подарункові сертифікати».

Після чого, ми потрапляємо на сторінку куплених сертифікатів, але ця сторінка на поки не цікава і ми відразу натискаємо на кнопку «купуйте сертифікати».

Після переходу ми потрапляємо на сторінку покупки сертифікатів. Як бачимо, сертифікати є різних номіналів: від 10 до $150.

Я вважаю, що взагалі не важливо в якому номіналі купувати. Ви можете купити 1 сертифікат за 100 доларів і сплатити їм 1, або більше товарів, або купити 10 сертифікатів за 10 доларів і сплатити ними 1 товар або більше.

Я буду купувати кілька сертифікатів номіналом 10 доларів.

Натискаю на сертифікат номіналом 10 доларів кнопочку «BUY NOW» і переходжу на сторінку покупки самого сертифіката:

Я хочу купити 3 сертифіката за $10. Вказую кількість і натискаю кнопку «Купити зараз». Переходимо на сторінку оплати:

На цій сторінці ми повинні вибрати метод оплати.

Я сплатив за допомогою системи Webmoney.

Після успішної оплати, десь, через 5-хв., переходимо в наш кэшбэк сервіс, а саме на сторінку «статистика» і бачимо що в обробці з’явився кэшбэк сумою $2.1 (7%) , і це при тому, що я не вводив різні промо-коди і т. д., які можна знайти в інтернеті, які допоможуть збільшити кеш навіть до 10% і більше.

Ще через 5 хвилин, ми оновлюємо цю сторінку і бачимо, що кэшбэк вже не 7%, а цілих — 10!!! І він уже зарахований на наш баланс і ці гроші вже через 5 хв. можуть опинитися у вас в гаманці.

Використовуємо подарункові сертифікати

Як і при звичайній купівлі з кэшбэком, нам спочатку потрібно перейти на алі експрес за допомогою нашого кэшбэк сервісу (робите делаеете практично ті ж дії, що і при покупці сертифікату, тільки в цій разів вибираєте товар який вас зацікавив і не оплачуєте не грошима, а сертифікатом).

Увага!!! Не забудьте, що в цей раз, нам теж потрібно переходити на ali c кэшбэк сервісу.

На сторінці оплати, дивимося щоб стояла галочка на «Використовувати сертифікат» і вибираємо опцію «Інші способи оплати». Після чого, ми побачимо, що сума до сплати становить 0 доларів (звичайно, якщо куплених сертифікатів вистачає для оплати), якщо суми сплачених сертифікатів не вистачає, то вона спишеться з зазначеного гаманця, або карти — все просто.

Тепер можете перейти в управління сертифікатами і переконається, що з сертифікатів списана сума дорівнює сумі покупки (раніше у мене був куплений, ще 1 сертифікат на 10 доларів).

Після чого переходимо в статистику кэшбэк сервісу і бачимо, що в обробці з’явився новий кэшбэк.

Таким чином, ми отримали 17% кешу, без зайвих рухів. І це при тому, що я не є новим користувачем даного сервісу, а також не вводив жодних промо-кодів.

PS. Рекомендую ознайомитися з моїм списком кращих кэшбэк сервісів.

На мій превеликий жаль, з 9.03.2017 року Aliexpress скасував кэшбэк з подарункових сертифікатів. Але кэшбэк за покупки товарів, раніше нараховується.

Так, що прошу вважати цей пост більше не актуальним.

Подвійний кэшбэк на aliexpress [Скасований]
5 (100%) 1 vote

Навігація по записах

Огляд смартфона Doogee X7 PRO
Промокоди кэшбэков