Кілька місяців тому, Google порекомендував власникам сайтів, переводити свої сайти на захищений протокол https. 

Чим відрізняється http, від https? Та тим, що при використанні https дані користувача які передаються з його комп’ютера на сервер шифруються, і ці дані не можуть перехопити зловмисники, чим не може похвалитися протокол http .

Гугл вже давно перевів всі свої сервіси (якщо ще й якісь не переведені, то це тимчасово) на захищений протокол. Якщо я не помиляюся, то останнім сервісом, де він реалізував https – стала пошукова видача, через що стало неможливо відстежувати пошукові запити за якими прийшли користувачі на сайт з Google.

Тепер він узявся і за простих вебмайстрів і при цьому сказав, що сайти на протоколі https, будуть вище ранжуватися, ніж сайти на http. Хоча цей вплив поки мізерний (торкнувся близько 1% світових запитів), але з часом він буде тільки збільшуватися, я думаю, що варто задуматися про покупку SSL-сертифікату для свого сайту. Рекомендую в першу чергу купувати сертифікат Інтернет-магазинам і сайтам, на яких присутня реєстрація користувачів. Але от як бути з блогами (як у мене) та іншими сайтами, де навіть реєстрація відсутня – для мене загадка. Адже на блозі відсутня форма реєстрації і відповідно не може передаватися ніяка конфіденційна інформація (якщо не враховувати IP і деяку іншу інформацію).

У мене в даний час – 5 робочих сайтів, але тільки на 1 з них, я встановив SSL-сертифікат. Але з часом, думаю встановити і на інших. А ось, що стосується даного блогу, то я якщо й буду встановлювати тут, то тільки тоді, коли побачу, що захищений протокол – суттєво впливає на видачу і він зможе допомогти мені в просуванні даного сайту.

А ви вважаєте, що потрібно переходити на захищений протокол, чи ні? 

Перехід з http на https
5 (100%) 1 vote

Навігація записів

Реклама всередині новини DLE
Видаляємо вірус на opencart