Кілька місяців тому, Google порекомендував власникам сайтів, переводити свої сайти на захищений протокол https.

Чим відрізняється http, від https? Та тим, що при використанні https дані користувача які передаються з його комп’ютера на сервер шифруються, і ці дані не можуть перехопити зловмисники, чим не може похвалитися протокол http.

Гугл вже давно перевів усі свої сервіси (якщо ще і якісь не переведені, то це тимчасово) на захищений протокол. Якщо я не помиляюся, то останнім сервісом, де він реалізував https — стала пошукова видача, через що стало неможливо відстежувати пошукові запити за якими прийшли користувачі на сайт з Google.

Тепер він взявся і за простих вебмайстрів і при цьому сказав, що сайти на протоколі https, будуть вище ранжируватися, ніж сайти на http. Хоча це вплив поки що мізерна (торкнулося близько 1% світових запитів), але з часом воно буде тільки збільшуватися, я думаю, що варто задуматися про покупку SSL-сертифікату для свого сайту. Рекомендую в першу чергу купувати сертифікат Інтернет-магазинів і сайтів, на яких є реєстрація користувачів. Але от як бути з блогами (як у мене) та іншими та іншими сайтами, де навіть реєстрація відсутня — для мене загадка. Адже на блозі відсутня форма реєстрації і відповідно не може передаватися жодна конфіденційна інформація (якщо не враховувати IP).

У мене в даний час — 5 робочих сайтів, але тільки на 1 з них, я встановив SSL-сертифікат. Але з часом, думаю встановити і на інших. А ось, що стосується даного блогу, то я якщо і буду встановлювати тут, то тільки тоді, коли побачу, що захищений протокол — суттєво впливає на видачу і він зможе мені допомогти в просуванні даного блогу.

А ви вважаєте, що потрібно переходити на захищений протокол, чи ні?

Перехід з http https
5 (100%) 2 votes

Навігація по записах

Реклама всередині новини на DLE
Видаляємо вірус на opencart