Провідна передача файлів, між комп’ютером і мобільними пристроями – відходить у минуле. Але досі багато людей, ще передають файли між ПК і пристроями на Android, через USB-кабель. Що не завжди зручно, а іноді взагалі не можливо.

Власне, чому я відмовився від використання USB-кабелю для передачі даних?

Справа була так: я купив в Китаї смартфон, який мене в принципі влаштовував, але як виявилося, я не міг його підключити до комп’ютера, через кабель. Точніше він підключався, але в 1-му  із 10 випадків. Тоді я почав шукати альтернативу передачі даних з Android на комп’ютер. У підсумку знайшов те, що мені підходить за всіма параметрами, це виявилося програма – Android File Transfer Pro. 

Android File Transfer/Pro –  підключається, через WI-FI до вашого комп’ютера і може передавати файли, як з комп’ютера на смартфон, так і назад.

Як цією програмою користуватися?

Існує 2 версії даної програми:

 • Android File Transfer –  безкоштовна програма, яка має обмеження на розмір переданих файлів. Мені здається, що можна передавати файли, вагою до 3 мб.
 • Android File Transfer Pro –  платна програма (коштує близько долара), в якою немає ніяких обмежень по передачі.
 • Завантажуєте собі програму з Play Market за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarterdroid.wififiletransfer і запускаєте її.

  Після запуску, натискаєте кнопку “Старт”.

  Якщо у вас не включений WI-FI, то програма попросить включити його:

  Після чого, у вас з’явиться вікно з адресою, який потрібно ввести в адресний рядок вашого браузера на комп’ютері:

  Після введення даної адреси, у браузері повинно з’явиться вікно з файловим менеджером, за допомогою якого, ви зможете: видалити, переміщати, скачувати/закачати файли.

  Приємного користування!

  Передача файлів між ПК і Android, через WI-FI
  Оцените

  Навігація записів

  Як я став співучасником шахраїв
  Яку купити клавіатуру: мембранну, чи механічну?