Раніше я вже писав про те, що Microsoft оголосила про випуск фінальної версії своєї ОС, під назвою Windows 10, на 29 липня 2015 року. Також там я писав, що ті хто купив ліцензійні Windows 7-8.1, зможуть оновиться до десятці абсолютно безкоштовно. Але не кому не було ясно, чи надасть компанія можливість оновлення до нової версії своєї операційної системи, тим людям, які користуються піратськими копіями.

Але ось буквально на днях, представник Microsoft заявив, що вони дадуть можливість оновитися до Windows 10 всім, але при певних умовах.

Що це за умови, запитаєте ви?

Можливо це виявиться занадто важко для деяких користувачів і вони віддадуть перевагу можливість купити, а деяким такий варіант, буде дуже до речі.

Так от, для того, щоб ви, як користувач піратської копії Windows, змогли роздобути Windows 10 безкоштовно, ви повинні взяти участь у тестуванні. Для цього вам потрібно зайти і зареєструватися на сайті: https://insider.windows.com, після чого завантажити дистрибутив Windows 10, для тестування.

Також на цьому сайті попереджають, що ви повинні бути готові до частих оновлень, а також до кардинальних змін в самій ОС. Ви повинні розуміти, що це, може завдати шкоди вашому комп’ютеру та втрати всіх даних з комп’ютера. Якщо вас це не лякає, то ви просто встановлюєте цей дистрибутив і працюєте з ним. Коли вийде «нормальна» збірка, і ваш комп’ютер оновиться до неї, то вона залишиться назавжди і абсолютно безоплатно.

Як бачите, нічого складного. Але потрібно вміти встановлювати Windows, а також робити резервні копії, на випадок, якщо буде необхідність повернутися до колишньої ОС.

Оновиться до Windows 10, можна безкоштовно
5 (100%) 1 vote

Навігація по записах

Windows 10 — вихід 29 липня
Реєстрація домену .ua без торгової марки