Доброго часу доби! Сьогодні 23 жовтня 2017 року, а це означає, що вже пролетів практично місяць з того моменту як я написав свій попередній пост і 3 тижні, як я отримав внутрішню IP-камеру Xiaomi з важкуватою для україномовної людини назвою – Ghuangmi, про яку власне і піде сьогодні мова.

Десь напевно місяця півтора тому, по передзамовленні в GEARBEST купив собі ось цю камеру (посилання на російськомовну версію магазину). А ось посилання на англомовну версію.

Увага!!! Маленька хитрість: на момент написання даної статті, на англомовній версії магазину, вартість камери на 1.5 $ нижча, ніж на російськомовній. Напевно це пов’язано з тим, що для ринку СНД є інший склад з більш швидкою доставкою. У будь-якому випадку, я вам про це сказав, а вам вирішувати де замовляти.

Насправді, у мене вже є внутрішня IP-камера від SriCam, огляд на яку я не робив, але робив на зовнішню цього виробника, який ви можете почитати тут.  Але я в майбутньому можливо буду робити “розумний будинок”,  від Xiaomi, тому хочеться купувати тільки ту техніку, яка зможе взаємодіяти з системою від Xiaomi.

Скільки коштує, як довго йшла

Купував я її за ціною в 17 доларів. Доставили десь за в тижні в Україну експрес-поштою (не «Укрпоштою”, а “Новою Поштою”), що дуже навіть не погано.

Зовнішній вигляд і комплектація

Камера виготовлена ​​з білого матового пластика. Діаметр десь 5 см (так, що навряд чи вона залишиться непоміченою).

Ззаду у нас порт мікро ЮСБ (для підключення живлення), а з однієї зі сторін слот для карти пам’яті і кнопка Reset.

Комплектація дуже навіть скупа: камера, micro USB-кабель, інструкція на китайській і все!!! На адаптер (зарядний пристрій) доведеться розщедриться додатково. Добре, що хоч підходить звичайний зарядник від телефону на 5V 1A.

Харатеристики

Живиться камера як уже було сказано від адаптера 5V 1A. Працює,через WI-FI 802.11 b/g/n 2.4 GHz. Для роботи програми miHome знадобиться смартфон з Android версією не менше 4.4 або Iphone з iOS мін. 8.0. Знімає камера в HD. Також варто згадати той факт, що в камері є “нічний режим” і зворотний зв’язок ( Ви можете з кимось спілкуватися за допомогою свого смартфона і камери). У цьому звичайно нічого нового немає, але згадати я думаю, що варто було.

Як підключити Xiaomi CHUANGMI CMSXJ01C

 • Завантажуєте додаток miHome з плей маркету або Епл стор.
 • Далі реєструєтеся в хмарі XIAOMI (якщо ще не зареєстровані).
 • Обов’язково вибираєте локалізацію Китай (Mainland China), так як мені трохи довелося погратися з іншими серверами, але підключитися до них так і не вдалося. Так, що якщо вам не вдається підключитися до того сервера до якого в незалежності від вашого місця знаходження – вибирайте Китай.
 • Підключаєте камеру до джерела живлення, і за допомогою програми, шукайте її. 
 • Якщо ви 2 кроки назад вибрали локалізацію “Китай”, то додаток без проблем знайде вашу камеру
 • І попросить вас піднести QR-код який висвітиться на дисплеї вашого смартфона до об’єктиву камери.
 • Після того, як “тітка” по китайськи щось прошепотить, підключення камери можна вважати завершеним.
 • Ось вам кілька скрінів того, як знімає камера вранці при поганому освітленні:

  Огляд внутрішньої IP камери: Xiaomi CHUANGMI 720P CSMXJ01C
  5 (100%) 1 vote

  Навігація записів

  Програма для автоматичного розсилання оголошень – BoardMaster
  Як створити SWAP-файл на CentOS