Той хто часто купує різні: смартфони, планшети, банки енергії, стикається з проблемою вимірювання справжньої ємності їх акумуляторів. Так як виробник може в характеристиках вказувати одне, а справжні показники дуже часто можуть значно відрізнятися в гірший бік – з’являється необхідність у вимірюванні їх ємності.

Також може бути цікаво виміряти ємність акумулятора смартфона, яким ви користуєтеся кілька років. Багатьом відомо, що батарея в смартфоні зноситься приблизно на 10% щороку. А як це перевірити? Правильно! Для цього є різні тестери, за допомогою яких і можна визначити справжню ємність акумулятора.

USB KCX 017

Один з таких тестерів це –  KCX 017 . Це один з небагатьох тестерів, який не коштує великих грошей, але при цьому може показати нам всю необхідну інформацію про акумулятор, який нас цікавить.

USB тестер KCX 017  – це тестер, за допомогою якого ви зможете виміряти: напругу, силу струму і що найголовніше – ємність. Він з одного боку має USB-шнур, за допомогою якого ви зможете його підключити до джерела живлення (USB-порту, або зарядного пристрою). Також з цієї сторони є Micro USB-порт, також для підключення джерела живлення (наприклад, якщо у вас немає зарядного пристрою, в якому можна від’єднати USB кабель). З іншого боку, присутній USB порт для підключення кабелю до пристрою, який ми перевіряємо.

Характеристики тестера KCX-017

МодельKCX-017
Вхід 3-7V/50mA-3500mA
Вихід 3-7V/50mA-3500mA
Ємність 0-19999 mAh

Тестер kcx 017 має 10 осередків пам’яті. Це означає, що ви можете перевірити до десяти акумуляторів і зберегти результати тестування в пам’яті пристрою. Що дуже зручно, якщо вам потрібно перевірити кілька девайсів, а після цього порівняти результати.

Інструкція KCX 017

 • Нам потрібно підключити до тестеру джерело живлення. Це може бути: USB-порт комп’ютера, зарядний пристрій в якому від’єднується кабель, або зарядний пристрій з micro usb виходом.
 • З іншого боку приєднуємо кабель, за допомогою якого і підключаємо пристрій, який будемо тестувати. Це може бути: смартфон, планшет, PowerBank і інше.
 • Після підключення, ми побачимо на дисплеї тестера наступну інформацію: напругу, силу струму яку подає зарядний пристрій і кількість міліампер годин, які було пропущено через тестер. Щоб перевірити справжню ємність акумулятора, потрібно щоб в осередку пам’яті на тестері не було збережених даних і акумулятор був повністю розряджений.
 • Для того, щоб перейти в наступну комірку пам’яті, нам потрібно два рази натиснути єдину кнопку, яка присутня на цьому пристрої. Після цього, почне блимати дисплей. Коли блимає дисплей, потрібно натискати по 1 разу, для перемикання між осередками. Якщо хочете повернутися в робочий режим, потрібно знову два рази натиснути на кнопку.
 • Для обнулення даних в осередку, потрібно затиснути кнопку і утримувати її. Але майте на увазі, що ви видалите дані в наступному відсіку, а не в поточному. Наприклад, якщо вам потрібно стерти дані в відсіку 3, то ви повинні утримувати кнопку на відсіку 2.
 • Коли пристрій підключили через тестер, потрібно почекати повної зарядки. Як ви переконаєтеся, що перевіряється пристрій заряджений, можете відключати тестер. В осередку в якому тестувався акумулятор, будуть збережені всі дані.

  Як виявилося, пристрій досить легкий у використанні, не дорогий, а також помилка вимірів не перевищує 1%.

  Ось і все що хотілося мені сказати про KCX-017.

  Якщо є питання по функціоналу, а також потрібні рекомендації, де купити по-дешевше – задавайте в коментарях.

  Огляд тестера KCX 017
  5 (100%) 1 vote

  Навігація записів

  Хочу на перше місце в mail.ru
  Як безкоштовно отримати +2 ГБ в Google Drive