Підробкою китайцями різних відомих брендів вже нікого і не здивуєш. Буває таке, що відомий виробник, наприклад apple, ще не встиг випустити свій iphone 6, як у Китаї вже встигли зробити його копію. І нічого, що на Android.

Але сьогодні піде мова про китайські підробки, китайських виробників.

Замовив мій брат на Aliexpress, собі телефончик Lenovo S850c. З дуже вже вражаючими характеристиками, як за таку ціну (в районі 90 доларів США). В описі в продавця були вказані, приблизно такі характеристики:

 • Екран 5 дюймів
 • Восьмиядерний процесор MTK 6592 2.5 Ггц
 • 4 Гб оперативної пам’яті
 • 16 Гб вбудованої пам’яті.
 • Ну і камери на 8 і 2 МП відповідно.
 • Може мене б нічого і не здивувало в цьому девайсі, якби не його ціна в 90 доларів. Так як цікавість зашкалювала, я вирішив зайти на сайт Lenovo і там почитати про цей телефон. На моє здивування, я там не виявив такого телефону. Але виявив зі схожою назвою – Lenovo S850.  Почав в Гуглі шукати інформацію про даний телефоні і виявилося, що це груба підробка смартфона Lenovo S850.  Так як телефон вже був замовлений і оплачений, нам нічого не залишалося робити, як чекати і коли прийде, подивитися, чи дійсно є в ньому те, що заявлено продавцем.

  Кілька днів тому, він отримав смартфон, який був у коробці, яка ну вже зовсім не викликає довіри (ну принаймні у мене).

  При відкритті коробки, виявили наступне:

  На перший погляд телефон досить якісний: все нормально тримається, задня кришка, з пластику на якому не видно відбитків пальців – за такі гроші цілком піде.

  При його включенні, система Android дійсно підтвердила заявлені характеристики продавцем. Але ми звичайно на цьому не зупинилися і вирішили випробувати його найпопулярнішою програмою в світі для тестування смартфонів AnTuTu Benchmark.  Як ви думаєте, що ця програма нам показала? Ви не повірите – те, що зазначено в продавця.

  Як можна бачити на скріншотах, то дійсно програма видає ті характеристики, що й заявлені спочатку. Буває іноді таке, що підроблений телефон кращий за характеристиками, ніж оригінал. Тому я трохи поблукавши по інтернету з’ясував, що в цьому в смартфоні Lenovo S850c,  стоїть якась дуже цікава прошивка, яка може обдурити навіть саму авторитетну програму для тестування смартфонів.

  Після того, як люди прошивають цей телефон нормальною прошивкою, то стає зрозуміло, що в цьому телефоні і приблизно немає того, що спочатку було вказано.

  Який можна з цього всього зробити висновок? Якщо вам потрібен хороший телефон, то краще не пошкодуйте переплатити кілька десятків доларів за покупку смартфона у відомому магазині, в своєму місті, де плюс до всього цього, ще і гарантія буде.

  А, що ви можете сказати про Lenovo S850c? Варто його купувати? Коштує він своїх грошей, чи ні?

  Огляд смартфону Lenovo S850c
  5 (100%) 1 vote

  Навігація записів

  Блокуємо Tor-браузер на своїх сайтах
  Видалення сторінки в Однокласниках