Якщо ви випадково сюди «залетіли» і взагалі не в курсі, що таке кэшбэк «і з чим його їдять», ось вам невеличка цитата:

CashBack сервіс — це партнер 1-го або більше магазинів, який приваблює покупців у магазини-партнери, а ті в свою чергу діляться прибутком з кожного залученого покупця. Ці ж кешбек сервіси, готові більшу частину (5-10% від вартості покупки), повернути назад покупцю.

Саму суть я пояснив, якщо хочете знати щось більш докладно, то інформацію про кеш беках можна знайти на самих сервісах, про яких піде мова далі.

Менше року тому, я вже склав і регулярно вношу правки у свій ТОП кэшбэк сервісів. У тому списку зібрані кращі з кращих (на мою думку) кэшбэки, які я тільки зміг знайти і протестувати на просторах російськомовного Інтернеті. Але як ви можете помітити, 4 із 5-ти сервісів — російські. Це не тому, що в мене якесь негативне ставлення до кэшбэкам інших країн, а тому, що таких надійних просто не існує не існувало. Але десь рік тому, «з’явилося світло в кінці тунелю», тому, що був запущений перший україській кэшбэк — payback. Звичайно, ще раніше було створено інші подібні сервіси, але вони відверто кажучи, не викликали в мене нікого довіри, швидше відчуття, що їх створив десятикласник за 2 години на уроці інформатики. Але все це так — ліричний відступ.

Даваете розберемося більш детально, в тому, як зареєструватися і працювати з payback.

Перше що нам потрібно зробити, це перейти за посиланням-реєстрація. Внизу сторінки зліва, ви відразу можете переключити мову сайту (російська та українська).

Після чого, у правому верхньому куті, натискаємо кнопочку «ВХІД». а далі реєстрація:

Реєстрація дуже простою, і її можна провести з допомогою соціальних мереж, або «по старинці» по E-mail.

Якщо ви успішно зареєструвалися, то почнемо розбирати функціонал і % кешбека в різних магазинах.

На момент написання цього огляду, в сервісі були присутні 116 магазинів. Це як українські, так і закордонні, в тому числі: aliexpress, everbuying, gearbest, lamoda, yakaboo, rozetka, gold.ua і багато-багато інших.


Нехай Вас відсотки, які ви бачите на скронях, не вводять в оману, так як це не залишковий кэшбэк (хоча і так він не малий, порівняно з багатьма іншими кэшбэками).

Я не просто так сказав, що % кешбека який ви бачите на скронях не залишковий, так як в payback працює програма лояльності, яка може приносити +30% до тієї ставкою, що ви бачите на скронях — довічно!!! А це вже дуже-дуже не погано. Якщо наприклад взяти Aliexpress то це буде 7.8 %, що дуже навіть не погано. Але для того, щоб отримувати настільки високий повернення, вам потрібно накопичити 500 грн. для +10 %, 2000 грн., для +20 % і 5000 грн., для +30 %. Якщо вам здається, що дуже важко або неможливо накопичити такий кэшбэк, за короткий час, то не варто засмучуватися, так як у сервісу є можливість активувати промокод і отримувати підвищений кэшбэк.

Завжди свіжі промо-коди, ви можете отримати, перейшовши за цим посиланням.

Також компанія не забуває про різних святах, на честь яких, на порядок збільшуючи кеш. Наприклад, акція до Дня Святого Валентина і я скористався отримавши 8.4% кешбека на Aliexpress.

Є в них розширення для браузерів?

Звичайно! Як же без цього! Зараз доступні розширення для 4-х найбільш популярних браузерів Google Chrome, Яндекс.Браузре, Opera, Mozilla Firefox. Доступні вони на цій сторінці. Встановивши такий плагін, ви ніколи не забудете купити щось в магазині без кешбэка.

Як купувати на PayBack.ua

Тут нічого складного, особливо, якщо ви вже користувалися іншими подібними сервісами. Вам потрібно просто вибрати магазин, і перейти на нього з кэшбэк сервісу. Але при цьому потрібно пам’ятати, що всі розширення і блокувальники в браузері повинні бути відключені, так як вони іноді можуть «красти» Ваш кэшбэк. Всі правила покупки, ви знайдете на сторінках сервісу — рекомендую ознайомитися.

А що з висновком?

Мінімальна сума виводу, становить 10 грн. (менше 50 центів). Ви можете вивести гроші на мобільний телефон, банківську картку (хв. 50 грн.), WMU-гаманець (хв. 50 грн.), WMZ-гаманець (хв. 10 WMZ). Вважаю, що цих способів цілком достатньо.

А тепер трохи лірики

Нещодавно назбирав мінімальну суму для виводу на WMU — вирішив вивести. Вообщем, подав заявку, сайт повідомив мені, що потрібно ввести код підтвердження, який вислали на пошту. Ввожу я цей код, пише, що не правильний і моментально приходить на пошту інший, вводжу знову — та ж історія і так до нескінченності. Написав в службу підтримки, що ось така проблема. У відповідь отримую листа:

Ми займаємося вашою проблемою, але щоб не витрачати ваш час, рекомендуємо зателефонувати за безкоштовним телефоном, щоб ми могли вивести гроші в ручному режимі.

Що я власне і зробив. У цій ситуації, мене дуже здивувало ввічливе ставлення до клієнтів.

Поки я повністю задоволений даним сервісом і рекомендую його всім своїм родичам і знайомим.

Ввівши до 30.09.2017 року промокод: TTEXNOERA_SEP ви отримаєте +30% до базової ставки кешбека у всіх магазинах на 3 дні.

Залишилися питання, чи є що написати про payback? Пишіть в коментарях!

Огляд найкращого українського кэшбэк сервісу — PayBack
5 (100%) 5 votes

Навігація по записах

Промокоди кэшбэков
Огляд планшета Irulu eXpro X4 (BabyPad Y3, X47)