Ні для кого не секрет, що коментарі це безкоштовний і безлімітний контент для вашого сайту або блогу. Іноді навіть, коментарі можуть приносити не великий трафік на сайт по низькочастотних запитах. Коментарі самі по собі не можуть приносити великий трафік, але уявіть собі, що у вас на
сайті вже 5000 коментарів, які вам приносять додаткових 1000-2000 відвідувачів в місяць. Не погано, враховуючи те, що ви для цього не доклали жодних зусиль.

Також не секрет, що пошукові системи, такі як Гугл і Яндекс звертають увагу на активність відвідувачів сайту. Якщо сайт добре коментуємо, значить він цікавий користувачем, відповідно це може бути не великим сигналом для пошукових роботів, щоб підвищити ваш проект у своїй видачі. Так що ті 2000 відвідувачів можуть перетвориться і більше і все завдяки коментарям. Але це все, просто для прикладу. Буде у вас такий трафік чи ні, все залежить від якості коментарів та самого сайту.

Добре якщо у вас популярний блог і ви маєте багато передплатників, які активно коментують нові статті, і які в майбутньому будуть приносити вам, ще більше трафіку. А що робити, якщо ви ще не сильно популярний блогер (як я)? Вихід є!!! Ми можемо допомогти один одному, обміном коментарів. Тобто ви пишіть мені гарний осмислений коментар до будь-якої статті у цьому блозі і залишаєте посилання на свій блог/сайт/магазин/сторінки в соц. мережі під цим постом, щоб я міг вам також залишити відгук чи коментар. Виходить ось така велика накрутка коментарів.

Хотів би ще сказати, що мій блог є Dofollow, але в рамках взаємного коментування, я не буду залишати ваше посилання. Якщо ви хочете, щоб я залишив посилання, то коментар повинен бути довжиною від 250 символів за винятком пробілів, а також, ви не повинні просити взамін залишити коментар вам. Власне правила коментування.

Обмін коментарями і відгуками
5 (100%) 1 vote

Навігація по записах

Продаж груп Вконтакте
Налаштування Інтернету в Lycamobile