Люди в яких зростає відвідуваність сайту весь час думають, чим би ще догодити своїм відвідувачам. Одним з варіантів, це установка форуму для основного сайту, де люди зможуть вільно спілкуватися.

Коли ви вже вибрали який форум встановити з’являється не менш важливі питання: куди встановити форум? Встановити форум в папці або ж на поддодомене? Чи може взагалі зареєструвати новий домен і на ньому створити форум?

Давайте спробуємо розібратися в цих 3 варіантах по черзі:

 • Установка форуму в папці, щоб форум знаходився приблизно за такою адресою: mysite.com/forum. Мені подобається цей варіант, тільки з 1 причини — все пузомірки з основного домену переходять на ваш форум. У підсумку вам буде легше просунути його. З мінусів — довгі url, неможливо просувати форум, як окремий бренд.
 • Установка на піддомені. До плюсів (а кому до мінусів), можна віднести те, що він вважається пошуковими системами як окремий сайт. Тому вам доведеться просувати форум як на новому домені, тобто «з нуля». До явних мінусів можна віднести те, що url форуму виходить за не дуже красивому шляху.
 • Створення на новому домені. В даній ситуації вважаю мінусами, то що потрібно купувати домен і просувати форум «з чистого аркуша». Але є тут і якісь плюси, наприклад: ви будете просувати окремий бренд та якщо в майбутньому захочете продати форум або сайт — не виникне з цим ніяких проблем.
 • Куди встановлювати форум — вирішувати тільки вам. Будь-який з перерахованих мною способів має право на існування. я скажу навіть більше — всі вони існують і ніхто вам точно не скаже який спосіб краще.

  Куди встановити форум сайту
  4.5 (90%) 2 votes

  Навігація по записах

  Захист від спаму на WordPress
  Установка плагінів WordPress