Я вже років 5, купую в Інтернеті використовуючи кэшбэк-сервіси, яких зараз розвелося, як грибів після дощу. У мене навіть є свій ТОП кэшбэк сервісів. Але справедливості заради, треба сказати, що надійні сервіси, можна перерахувати на пальцях однієї руки. І про одному з таких сервісів, сьогодні піде мова, в моєму огляді.

Розумна сучасна економія

ePN ― це один з найбільших і популярних кэшбэк-сервісів. Вже 5 років ePN Cashback допомагає кожному економити на онлайн-покупки (я з ними працюють вже більше 4-х років). За цей час сервіс заробив довіру 3 мільйонів користувачів і виплатив 53 мільйони доларів (це статистика самого сервісу) Техніка, електроніка, одяг, страхові послуги і туризм ― ePN повертає кэшбэк за все.

Ось скрін, з кількома моїми останніми замовленнями:

Чому саме ePN:

Сервіс співпрацює з AliExpress та іншими популярними магазинами безпосередньо (на момент написання огляду, їх понад 1000), а значить, може надати найвищий відсоток кешбека. Мінімальна сума виводу ― всього $0,2 (близько 13 рублів). Вивести гроші можна на електронний гаманець, на мапу, на рахунок мобільного. При цьому всьому, гроші виводяться практично миттєво (протягом 5-ти хвилин), за рідкісним винятком виплата може затриматися на кілька годин, але ні 1! рази проблем з виплатами не виникло у мене.

Додаткові фічі:

У ePN є спеціальні інструменти зручних для покупок. Наприклад, браузерне розширення з функцією відстеження динаміки ціни допоможе знайти реальні знижки та вибрати найкращий момент для покупки. Розширення на даний момент можна встановити на наступні браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Яндекс Браузер Android, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari і ін. А ще у сервісу є мобільний додаток для Android і iOS і телеграм-бот, з якими економити на покупках ще простіше.

Коротше:
Ти просто замовляєш будь-які товари і послуги в інтернеті і кэшбэк накопичується на твоєму балансі в кабінеті ePN. Ти можеш вивести його за пару хвилин або збирати на великі покупки. Головне, що заради такої економії тобі не доведеться жертвувати нічим.

Ось такий вийшов не великий обзорчик. Якщо хтось скаже: фу-фу, реклама, ти не користуєшся цим сервісом, то я можу підтвердити протилежне: скрінами виплат в гаманцях, а також іншими з особистого кабінету кешбека, яких у мене не мало, так як дуже активно закупляюсь в Інтернеті.

Кращий кэшбэк сервіс — EPN
5 (100%) 3 votes

Навігація по записах

Як видалити сторінку в Инстаграме