Aliexpress продовжує «закручувати гайки», для вебмайстрів СНД. Наприклад вчора (вже другий раз за це літо), було оголошено про чергове зниження ставок винагороди з покупців проживають на території колишнього союзу. Так от зараз, вебмастер отримує 5.5 % з будь-якої категорії, крім «мобільних телефонів» — тут 2.5 %. (Дані з Admitad). Час життя cookie як і раніше — 1 браузерна сесія, що не може радувати. З такими умовами практично неможливо працювати (хіба тільки, якщо у вас «гаряча аудиторія», яка готова миттєво робити замовлення). Наприклад, рік тому, був створений партнерський магазин, в який я завантажив 100000 одиниць товару і відвідуваність якого доходила до 200 осіб на добу. Але на жаль, довелося його продати, так як CTR був на рівні: 0.1-0.3% і замовляли товари у більшості випадків вартістю до 20 доларів.

Після всього цього, вирішив припинити співпрацю з Алиэкспрессом і шукати більш вигідні товарні офферы.

То з якими офферми, вигідно поки, ще співпрацювати?

Я розглядаю такі товарні фферы:

 • GearBest — величезна кількість техніки і іншого товару. Іноді зустрічається товар дешевше, ніж на Aliexpress. За замовлення старого клієнта, ви будете отримувати 5-6%, а за нового від 6% до 10%. Час життя купи — 30 днів. Тобто людина, який перейшов по вашому посиланню сьогодні, а зробивши замовлення тільки через 29 днів, все одно принесе вам комісію. Цей магазин, я розглядаю як пріоритетний на даний момент.
 • Banggood – інтернет-магазин з Китаю, заснований у 2006 році. За роки роботи Banggood розширив асортимент до 150 тисяч товарів. У магазині ви можете знайти абсолютно будь-які товари для комфортної і щасливого життя, більшу частину яких доставлять безкоштовно по всьому світу: смартфони, електроніку, одяг і прикраси, товари для дому, автотовари, товари для краси і здоров’я та інші. Оплачувати покупки в Banggood можна через PayPal, Яндекс.Гроші, QIWI, WebMoney, VISA, MasterCard. Ви будете отримувати 6% з оплаченого замовлення, час життя куки також 30 днів.
 • BuyinCoins.com — популярний роздрібний онлайн-магазин. BuyinCoins позиціонує себе, як величезний віртуальний торговий центр, що пропонує широкий спектр товарів, включаючи електроніку, гаджети, прикраси, одяг, домашні меблі, товари для здоров’я та краси. У магазині можна знайти ексклюзивні і лімітовані пропозиції. Вебмастер отримує 6% з оплаченого замовлення, кікі живуть 60 днів.
 • Ось такі вийшли думки в слух. Можливо в майбутньому додам, що ще.

  З якими офферми ви працюєте? Що можете сказати про офферах вище перерахованих?

  Кращі офферы, або на чому сьогодні можна заробити
  5 (100%) 5 votes

  Навігація по записах

  Огляд розумних годин за 20 доларів
  Не приходять листи на пошту gmail