Aliexpress продовжує “закручувати гайки”, для вебмайстрів СНД. Наприклад вчора (вже вдруге за це літо), було оголошено про чергове зниження ставок винагороди з покупців, які проживають на території колишнього союзу. Так ось зараз, веб-майстер отримує 5.5% з будь-якої категорії, крім “мобільних телефонів” – тут 2.5%.  (Дані з Admitad). Час життя cookie як і раніше – 1 браузерна сесія, що не може радувати. З такими умовами практично неможливо працювати (хіба тільки, якщо у вас “гаряча аудиторія”, яка готова миттєво робити замовлення). Наприклад, рік тому, був створений партнерський магазин, в який я завантажив 100000 одиниць товару і відвідуваність якого доходила до 200 осіб на добу. Але на жаль, довелося його продати, так як CTR був на рівні: 0.1-0.3% і замовляли товари в більшості випадків вартістю до 20 доларів.  

Після всього цього, вирішив припиняти співпрацю з Аліекспрессом і шукати більш вигідні товарні оффери. 

То з якими офферми, вигідно поки, ще співпрацювати?

Я розглядаю такі товарні ффери:

 • GearBest – величезна кількість техніки й іншого товару. Іноді зустрічається товар дешевше, ніж на Aliexpress. За замовлення старого клієнта, ви будете отримувати 5-6%, а за нового від 6% до 10%. Час життя куки – 30 днів. Тобто людина, яка перейшла по вашому посиланню сьогодні, а замовлення зробила тільки через 29 днів, все одно принесе вам комісію. Цей магазин, я розглядаю як пріоритетний на даний момент.
 • Banggood – інтернет-магазин з Китаю, заснований в 2006 році. За роки роботи Banggood розширив асортимент до 150 тисяч товарів. У магазині ви можете знайти абсолютно будь-які товари для комфортного та щасливого життя, більшу частину яких доставлять безкоштовно по всьому світу: смартфони, електроніку, одяг і прикраси, товари для будинку, автотовари, товари для краси і здоров’я та інші. Оплачувати покупки в Banggood можна через PayPal, Яндекс.Деньги, QIWI, WebMoney, карти VISA і MasterCard. Ви будете отримувати 6% з оплаченого замовлення, час життя куки також 30 днів.
 • BuyinCoins.com – популярний роздрібний онлайн-магазин. BuyinCoins позиціонує себе, як величезний віртуальний торговий центр, що пропонує широкий спектр товарів, включаючи електроніку, гаджети, прикраси, одяг, домашні меблі, товари для здоров’я і краси. У магазині можна знайти ексклюзивні і лімітовані пропозиції. Веб-майстер отримує 6% з оплаченого замовлення, куки живуть 60 днів.
 • Ось такі ось вийшли думки в слух. Можливо в майбутньому додам, щось ще.

  З чим ви працюєте на даний момент? Що можете сказати про офери вище?

  Кращі оффери, або на чому сьогодні можна заробити
  5 (100%) 4 votes

  Навігація записів

  Огляд розумного годинника за 20 доларів
  Не приходять листи на пошту gmail