До Нового року, ще практично місяць, але в мене вже якийсь передсвятковий настрій. Тому я вирішив трохи прикрасити свій блог, до Нового року. Але поки знайшов те, що мені подобається довелося перебрати добрий десяток плагінів. Так як я вже витратив час на пошук новорічних плагінів, то навіщо витрачати Вам? Я пропоную Вам список кращих на мою думку новорічних плагінів для WordPress.

Xmas Decoration

Дуже простий плагін, без будь-яких налаштувань, який додасть в шапку блоку гілочки ялинки та гірлянди.

WP Super Snow

Даний плагін активує красивий падає сніг на блозі. Колись використовував його на одному з своїх сайтів. На цьому блозі не можу його встановити, так як він вимагає PHP 5.4+, а у мене стара версія. Не хочеться звертатися до хостеру, щоб активували більш нову, заради плагіна, який буде тільки місяць на блозі.

Snow, Balloons and more

Цей плагін вже 4 роки не оновлювався, але на мій подив, прекрасно працює на останній версії WordPress.

Після установки і активації, потрібно перейти в налаштування для вибору, що буде літати по вашому блогу. Також він чудово підійде під день Св. Валентина, під осінню тематику або до іншого свята, так як в ньому присутні відповідні картинки.

Також в налаштуваннях ви можете задати: кількість падаючих предметів, швидкість, включити режим при якому іконки летять вгору, прибрати копірайт автора та інші.

Xmas Lights

Додає гірлянду в шапку блогу. Гірлянда, виглядає скромно, але якщо ви мінімаліст, то повинно сподобатися.

Merry Christmas Everyone

Даний плагін додасть в блозі не великого діда мороза, який буде бігати по всьому сайту. Комусь він може сподобається, а комусь ні, так як він може бути дуже нав’язливим. В налаштуваннях, ви можете вибрати 1 з 2-х варіантів діда. Також, можете завантажити какаю-небудь новорічну пісеньку, яка буде програватися.

WP-Christmas

Автор вже 5 років не оновлює цей плагін, але він досі працює. Він дуже мені подобається, щоб не додати його сюди.

Суть така: один сніговик мерзне, а інший дбайливо його огортає у шаль — дуже мило. Плюс до цього падає сніг і грає новорічна мелодія. Як на мене, він не нав’язливий і відчувається якась легкість.

У налаштуваннях ви можете вибрати на яких сторінках повинен працювати плагін, включити або вимкнути сніг, або додати свій сніг.

На цьому мій не великий піст закінчується. Дякую за увагу. Всім святкового настрою і з наступаючими святами Вас!!!

Кілька новорічних плагінів WordPress
5 (100%) 1 vote

Навігація по записах

Як і де можна продати сайт?
Де брати безкоштовний унікальний контент?