Тим хто зібрався їхати в Польщу, або вже там знаходиться, дуже важко іноді вибрати оператора для мобільного Інтернету в цій країні. І на це є як мінімум 3 причини:

 • У Польщі є 4 основних оператора мобільного зв’язку (це не рахуючи віртуальних, яких ми теж торкнемося в рамках даної статті), це: T-mobile, Orange, Plus, Play (раніше називався Era).
 • У більшості операторів не має сайтів з англомовної версії (я вже мовчу про російську, або українську).
 • Тарифні плани діляться на: Abonament і Na karte. Тобто, на контрактні та передплачені.
 • Хотів би відразу сказати, що контрактні тарифні плани, я не буду розглядати так як вони не підійдуть людям, які приїхали до Польщі на невеликій час, та й чесно кажучи, ніколи не забивав голову контрактами. Хоча, звісно ж, в контрактних тарифах, куди більш “смачні” пропозиції.

  У всіх чотирьох операторів прекрасно розвинена: 2G, 3G і 4G (LTE) мережа.

  Інтернет від T-mobile.pl

  T-mobile – дуже великий мобільний оператор, який працює в багатьох країнах. У Польщі, йому також належить бренд Heyah.  Так, що карти поповнення від t-mobile прекрасно підходять до heyah і навпаки. Вартість стартового пакету, складає 5 zl (це приблизно 1.2 долара). На рахунку, відразу ж виявите 5 zl. Що стосується передплаченого Інтернету, то тут все універсально: 1 GB – 5 zl. В місяць можете замовити скільки завгодно таких пакетів по 5 злотих.

  Інтернет від Orange.pl

  Тут як на мене, більш вигідні пропозиції, ніж в попереднього оператора. Наприклад: за 3 zl можна купити 3 ГБ на 3 дні, за 5 злотих 5 ГБ на 5 днів, за 30 злотих 30 ГБ на місяць. Виглядає дуже навіть не погано

  Ось власне всі доступні пакети Інтернету в orange:

  Інтернет в Польщі від Plus.pl

  Оператор Plus, пропонує нам купити стартовий за 5 злотих і там вже буде 0,5 ГБ. Термін дії цих мегабайт, становить 7 днів. Також, після кожного поповнення мін. на 20 злотих, ви будете отримувати 5 ГБ Інтернету безкоштовно.

  Якщо ж ви купите стартовий за 15 злотих, то отримаєте цілих 3 ГБ Інтернету на 14 днів. Також, після кожного поповнення мін. на 20 злотих, ви будете отримувати 5 ГБ.

  Інтернет від Play.pl

  Купивши пакет за 50 злотих, ви отримаєте 12 ГБ на цілий рік. Також є пакети з меншим обсягом трафіку на цілий рік, відповідно дешевше.

  Я думаю, що багатьом буде цікавий повний безліміт, який можна підключити до поточного тарифного плану. (Так-так, таке теж тут є.) Якщо вам потрібен безліміт на місяць, то доведеться віддати 45 злотих, також можна купити безлім на добу за 4 zl. Також мене дуже зачепили безлімітні тарифи на нічний Інтернет, а також на Інтернет, яким можна користуватися тільки у вихідні. Вартість “нічного пакету” 10 злотих/місяць. Цим пакетом можна користуватися з 00 до 9-ї години. Вартість “Інтернету на вихідні”, теж становить всього 10 злотих.

  Тепер давайте трохи поговоримо про віртуальних операторів.

  Віртуальні оператори – це ті оператори, в яких немає своїх базових станцій, а користуються вони станціями “фізичних операторів”, звичайно ж на якихось там умовах.

  Таких, кому варто приділити увагу, я знаю всього 2: Vergin, Lycamobile.

  Чим цікавий оператор Virginmobile в Польщі?

  Тут пропонуються нам пакети даних від 300 мб до 10 ГБ в місяць, вартістю відповідно, від: 4 до 25 злотих. Теж ніби не поганий варіант. Коли був в Польщі, думав скористатися пропозицією саме цього оператора, але в кінцевому рахунку зупинився на останньому – Lycamobile.

  Інтернет в Польщі від Lycamobile

  Ну і останній оператор, якому я приділю увагу, це віртуальних оператор, який працює в 20 країнах і в якого є англомовна версія сайту – ура! Мова піде про Lycamobile. Власне коли я був в Польщі, це був єдиний і безальтернативний варіант, так як інші оператори і близько не пропонували того, що зараз можна вибрати.

  Тут є дуже багато різних пакетів даних, починаючи від 100 мб на місяць за 2 злоті, закінчуючи 30 ГБ за 35 злотих. Дуже гарна якість зв’язку і найголовніше, висока швидкість передачі даних.

  Але є 1 серйозна проблема: якщо ви збираєтеся роздавати Інтернет (використовуючи смартфон, або 3G/4G роутер), то забудьте про це, тому що такої можливості тут немає (принаймні, це ви не зробите штатними способами), так як оператор просто блокує подібний трафік. Не знаю, як у інших операторів з цим – особисто пробував роздавати Інтернет тільки за допомогою Lycamobile.

  Ось власне найцікавіші на мій погляд “пакети даних” в Lycamobile:

  І це все, що я хотів сказати в рамках даного посту. Якщо є питання по підключенню конкретного пакету, або які-небудь інші питання пов’язані з мобільним Інтернетом в Польщі – задавайте в коментарях, на які я постараюся максимально швидко відповісти. 

  Спасибі, що дочитали до кінця!

  Інтернет в Польщі. Що вибрати?
  5 (100%) 4 votes

  Навігація записів

  Як встановити Pokemon Go в Україні
  Небезпеки Pokemon Go