Тим хто зібрався їхати в Польщу, або вже там знаходиться дуже важко іноді вибрати оператора мобільного Інтернету в цій країні. І на це є як мінімум 3 причини:

 • У Польщі є 4 основних оператора мобільного зв’язку (це не рахуючи віртуальних, які ми також розглянемо в рамках даної статті), це: T-mobile, Orange, Plus, Play (раніше називався Era).
 • У більшості операторів сайтів на англомовній версії (я вже мовчу про російську).
 • Тарифні плани поділяються на: Abonament і Na karte. Тобто на контрактні і передоплачені.
 • Хотів би відразу сказати, що контрактні тарифні плани, я не буду розглядати так як вони не підійдуть людям, які приїхали в Польщу на не великий час, та й чесно кажучи, ніколи не забивав голову контрактами. Хоча, само собою, у контрактні тарифи, куди більш «смачні» пропозиції.

  У всіх чотирьох операторів прекрасно розвинена: 2G, 3G і 4G (LTE) зв’язок.

  Інтернет від T-mobile.pl

  T-mobile — дуже великий мобільний оператор, який працює в багатьох країнах. У Польщі, йому також належить бренд Heyah. Так, що картки поповнення від t-mobile чудово підходять до heyah і навпаки. Вартість стартового пакету, становить 5 zl (це приблизно 1.2 долара). На рахунку, відразу ж виявите 5 zl. Що стосується передплаченого Інтернету, то тут все універсально: 1 GB — 5 zl. В місяць можете замовити скільки завгодно таких пакетів по 5 злотих.

  Інтернет від Orange.pl

  Тут як на мене, більш вигідні пропозиції, ніж у попереднього оператора. Наприклад: за 3 zl можна купити 3 ГБ на 3 дні, за 5 злотих 5 ГБ на 5 днів, за 30 злотих 30 ГБ на місяць. Як на мене, то дуже навіть не погані пропозиції.

  Ось власне всі доступні пакети Інтернету в orange:

  Інтернет у Польщі від Plus.pl

  Оператор Plus, пропонує нам придбати стартовий за 5 злотих і там вже буде 0,5 ГБ. Термін дії цих мегабайт, становить 7 днів. Також, після кожного поповнення хв. на 20 злотих, ви будете отримувати 5 ГБ Інтернету безкоштовно.

  Якщо ж ви купите стартовий за 15 злотих, то отримаєте цілих 3 ГБ Інтернету на 14 днів. Також, після кожного поповнення хв. на 20 злотих, ви будете отримувати 5 ГБ.

  Інтернет від Play.pl

  Купивши пакет за 50 злотих, ви отримаєте 12 ГБ на цілий рік. Також є пакети з меншим обсягом трафіку на цілий рік, відповідно дешевше.

  Я думаю, що багатьом буде цікавий повний безліміт, який можна підключити до поточного тарифного плану. Так-так, таке теж тут є. Якщо вам потрібен безліміт на місяць, то доведеться віддати 45 злотих, також можна купити безлім на добу за 4 zl. Також мене дуже зачепили безлімітні тарифи на нічний Інтернет, а також на Інтернет, яким можна користуватися тільки у вихідні. Вартість «нічного пакету» 10 злотих/місяць. Цим пакетом можна користуватися 00 до 9-ти годин. Вартість «Інтернету на вихідні», теж складає всього 10 злотих.

  Тепер давайте небагато поговоримо про віртуальних операторів.

  Віртуальні оператори — це ті оператори, у яких немає своїх базових станцій, а користуються вони станціями «фізичних операторів», звичайно ж на якихось там умовах.

  Таких, кому варто приділити увагу, я знаю всього 2: Vergin, Lycamobile.

  Чим цікавий оператор Virginmobile в Польщі?

  Тут пропонуються нам пакети даних від 300 мб до 10 ГБ в місяць, вартістю відповідно, від: 4 до 25 злотих. Теж як би не поганий варіант. Коли був у Польщі, думав скористатися пропозицією саме цього оператора, але в підсумку зупинився на останніх — Lycamobile.

  Інтернет у Польщі від Lycamobile

  Ну і останній оператор, якому я приділю увагу, це віртуальних оператор, який працює в 20 країнах і в якого є англомовна версія сайту — ура! Мова піде про Lycamobile. Власне, коли я був у Польщі, це був єдиний і безальтернативний варіант, так як інші оператори і близько не пропонували того, що зараз можна вибрати.

  Тут є дуже багато різних пакетів даних, починаючи від 100 мб в місяць за 2 злотих, закінчуючи 30 ГБ за 35 злотих. Дуже гарна якість зв’язку і найголовніше, висока швидкість передачі даних.

  Але є 1 серйозна проблема: якщо ви збираєтеся роздавати Інтернет (використовуючи смартфон, або 3G/4G роутер), то забудьте про це, оскільки такої можливості тут немає (принаймні, це ви не зробите штатними засобами), так як оператор просто блокує подібний трафік. Не знаю, як у інших операторів з цим — особисто пробував роздавати Інтернет тільки з допомогою Lycamobile.

  Ось, власне, найбільш цікаві на мій погляд «пакети даних» в Lycamobile:

  І це все, що я хотів сказати в рамках даного поста. Якщо є питання по підключенню конкретного пакету, або які-небудь інші питання, пов’язані з мобільним Інтернетом у Польщі — задавайте в коментарях, на які я постараюся максимально швидко відповісти.

  Спасибі, що дочитали до кінця!

  Інтернет у Польщі. Що вибрати?
  5 (100%) 8 votes

  Навігація по записах

  Як встановити Pokemon Go в Росії, Україні
  Небезпека Pokemon Go