У минулому році, представники пошукової системи Google, настійно рекомендували переносити свої сайти на роботу по захищеному протоколу SSL. І натякнули, що мовляв у майбутньому, сайти які доступні [ads1]через https, будуть вище ранжируватися в порівнянні з сайтами, які ще не перейшли на цей протокол.

Ясна річ, що багато вебмастера, поспішили придбати собі сертифікати навіть для блогів (я як і раніше вважаю, що блогу не потрібен сертифікат, якщо на ньому немає форми реєстрації. Але якщо вам не шкода витратити $10 на рік, то можете сміливо купувати, так як гірше точно не буде). Ясна річ, що сертифікат, це додаткові витрати, без яких можна було б і обійтися. Але, якщо ви все таки хочете собі встановити сертифікат, а грошей шкода/немає на нього, то вихід з даної ситуації є. Китайська компанія wosign, пропонує зареєструвати у них безкоштовний ssl сертифікат, аж на 3 роки.

Так от, для реєстрації безкоштовного ssl, нам потрібно перейти по ссылке https://buy.wosign.com/free/

Далі нам потрібно вказати Ваш домен, вибрати англійську мову і поставити галочку «на 3 роки».

Після чого, нам потрібно підтвердити, що домен належить саме нам. Тут є 2 способи:

 • Через e-mail (потрібно зареєструвати 1 із запропонованих адрес на своєму домені), на який прийде спеціальний код, який потрібно ввести у відповідне вікно.
 • Через завантаження html файлу в кореневий каталог вашого сайту.
 • Мені чомусь не приходив лист на мою електронну скриньку, тому довелося скористатися другим варіантом.

  На третьому кроці нам потрібно вказати якийсь пароль для генерації сертифіката (що це за пароль — сам толком не зрозумів).

  Що це за пароль — сам толком не зрозумів, але скористався першим варіантом, де потрібно створити пароль довжиною 12-16 символів складається з великих і малих букв та цифр.

  Ну і на останньому кроці, вказуємо електронну пошту, (на яку має прийти сертифікат), придумуємо пароль до акаунту на доном сайті, вводимо каптчі, підтверджуємо, що згодні з їх умовами і відправляємо запит.

  Якщо ви все зробили правильно, то вам система має видати ось таке повідомлення:

  Судячи з цього запису, я реєстрував сертифікат в не робочий час, тому мені його видадуть тільки завтра з ранку.

  А от як його вже встановити на свій сайт/блог/магазин — це окрема тема (про, що я можливо напишу пізніше).

  Спасибі, що дочитали статтю до кінця! Успіхів Вам у житті та роботі!!!

  Безкоштовний SSL сертифікат на 3 роки
  Оцініть

  Навігація по записах

  Як запустити Android додаток на комп’ютері
  Як видалити сторінку в контакті