Досить часто купую в китайських Інтернет-магазинах, не тільки для себе але і для знайомих і друзів, а інколи навіть на продаж через дошки оголошень і різного роду аукціони.

Багато хто з Вас, напевно дивилися мій список кэшбэк сервісів. У цьому списку, зібрані самі надійні сервіси, які платять і які особисто сам перевіряв. Правда на постійній основі, я користуюся тільки двома першими. Але я звичайно не зациклююся тільки на тих сервісах, а також шукаю нові.

Буквально нещодавно, вирішив скористатися досить «молодим» сервісом alibonus.com. Звичайно ж, я його раніше бачив, але вирішив що він не вартий уваги. Але днями, він знову про себе нагадав в рекламі декількох топових відеоблогеров. І тут я вирішив знову зайти на їх сайт. Коли зайшов на сайт, то там побачив, просто відмінна пропозиція по кэшбэку з ali — цілих 10 %. Ось цей привабливий % і засліпив мою пильність, що коштувало мені смішну суму — 2.5 долара.

Загалом, вирішив я зробити покупку на aliexpress використовуючи alibonus. Все зроблено як годиться: зареєструвався, встановив плагін, авторизировался в ньому, відключив всі додаткові плагіни, перейшов на аукціон з плагіна і в поточній сесії зробив та оплатив замовлення. Пройшло 10 хв, 30 хв, година, доба, а кеш так і не зарахував. Після чого, я пишу в службу підтримки, з проханням пояснити, чому не зарахував кэшбэк, адже я не вперше роблю замовлення в подібних сервісах і ніколи проблем не було. На що я отримую наступну відповідь:

На іншу відповідь я й не сподівався, але написати в службу підтримки просто зобов’язаний був.

Хоча ось докази того, що я не новачок і знаю користуватися подібними сервісами:

Суть, звичайно, не в цьому. Я розумію, що бувають різні технічні збої і т. д. А проблема в тому, що я не читав про них відгуки в мережі, а повівся тільки, що їх рекламують відомі блогери + їх застосування для хрому має високий рейтинг.

Alibonus розлучення?

Скільки я не робив замовлень через інші сервіси — ніколи не було проблем із зарахуванням кеша, а тут перший раз і на тобі!!! Звичайно, мені не шкода тих 2.5$, але я вирішив вивести цих диваків на «чисту воду».

Почнемо з того, що їх домену, ще й року немає. Зареєстрований він в кінці минулого року:

Це вже повинно було мене наштовхнути на думку, що настільки новий сервіс не може пропонувати такий великий % кешу, оскільки ali не дасть такий великий відсоток сервісу, у якого не багато клієнтів. А якщо врахувати те, що у них ще партнерська програма є, яка пропонує 20 % з залученого клієнта? Шкода звичайно, що якомусь низькоякісному сервісу, вдалося мене обдурити. Хоча все виглядало дуже добре, щоб бути правдою.

Розбираємо відгуки про alibonus

Хто не знає сервіс відгуків irecommend.ru? Думаю, що все хоча б 1 раз, але читали на ньому відгуки про якийсь товар, послугу, фірму. А хто знає сервіс: qcomment.ru? Думаю, що не багато. Якщо в двох словах, то qcommment, це сервіс накрутки практично будь-яких відгуків. Не виключено, що alibonus користується їх послугами.

Щось я відійшов від теми. Давайте почитаємо відгуки про alibonus на irecommend.ru:

Що ми бачимо? А ми бачимо лише 4! відкликання, перший з яких — негативний. Всі 3 наступних звичайно ж позитивні. Яке дуже ймовірно, що накручені через вищезазначений сервіс, щоб хоч якось відвернути увагу від першого негативного.

Ось коментарі до негативного відгуку:

Я думаю, що ці скріни не потребують коментарів.

Також рекомендую почитати всі відгуки на цьому сайті про Alibonus. Шукається пошуковою фразою: «alibonus відгуки».

Якщо пошукати на інших сайтах негативні відгуки, то їх дуже важко знайти. Але це зовсім не означає, що їх немає — просто працівники «Алибонуса», дуже добре працюють над накруткою позитивних відгуків.

Але почитавши тільки ці відгуки, стає зрозуміло, що не потрібно мати ніяких справу з цим сервісом.

Відгуки про розширення для хрому

Якщо дивитися тільки на рейтинг розширення (як це зробив я), то можна повірити в те, що сервіс реально чесний і рейтинговий. Але якщо «копнути глибше» читаючи відгуки, то стає зрозуміло, що все не так гладко і швидше за все без накрутки не обійшлося. І якщо служба підтримки каже, що це все їхні конкуренти — не вірте. Негативні відгуки, дуже схожі на справжні, а от позитивні навпаки на фальшиві.

Ось кілька негативних відгуків на сайті chrome.google.com/webstore:

Рекомендую трохи «погуглити» і почитати відгуки з різних джерел, щоб зробити свої висновки, а не спиратися тільки на мої.

В інтернеті є відео, яке теж підтверджує мої слова про те, що Alibonus не серйозний кэшбэк сервіс. А також, якщо і зараховують кеш, то явно не 10%, а лише 7-8. Відео не хотів тут публікувати, так як воно не так викриває цей сервіс, як рекламує інший через реф. посилання.

Так що купуючи через Alibonus, Ви як ніби граєте в рулетку: пощастить чи не пощастить. Коли хочуть -зараховують кеш, коли не хочуть не зараховують. Звертаєшся в тех. підтримку, звинувачують у всьому тебе, що нібито ти не відключив всі розширення і не по правилах оформляв. Вообщем, не рекомендую мати справу з цим сервісом.

А у висновку, я б хотів сказати: краще користуйтеся перевіреними кэшбэк сервісами, і отримуйте свої справжні 7-8%, ніж вигадані 10.

Як отримати 21 % кешбека з aliexpress (схема 100% працює на 1.02.2017). Всі подробиці в цій статті.

Alibonus розлучення? Давайте розберемося в цьому
4.8 (96.67%) 6 votes

Навігація по записах

Як повернути старий дизайн Вконтакте
Як не варто наповнювати форум