Досить часто купую в китайських Інтернет-магазинах, не тільки для себе, а й для знайомих і друзів, а іноді навіть на продаж, через дошки оголошень та різного роду аукціони.

Багато з Вас, напевно дивилися мій список Кешбек сервісів. У цьому списку, зібрані найнадійніші сервіси, які платять і які особисто сам перевіряв. Правда на постійній основі, я користуюся тільки двома першими. Але я звичайно не зациклююсь тільки на тих сервісах, а також шукаю нові.

Буквально недавно, вирішив скористатися досить “молодим” сервісом alibonus.com.  Звичайно ж, я його і раніше бачив, але вирішив, що він не вартий уваги. Але днями, він знову про себе нагадав в рекламі, декількох топових відеоблогерів. І тут я вирішив знову зайти на їх сайт. Коли зайшов на сайт, то там побачив просто дивовижний кешбек з ali – цілих 10%. Ось цей привабливий % і засліпив мою пильність, що коштувало мені смішну суму – 2.5 долари.

Загалом, вирішив я зробити покупку на aliexpress використовуючи alibonus. Все зроблено як годиться: зареєструвався, встановив плагін, авторизуватися в ньому, відключив усі додаткові плагіни, перейшов на аукціон з плагіну і в поточній сесії зробив і оплатив замовлення. Минуло 10 хв, 30 хв, година, доба, а кеш так і не зарахувався.

Після чого, я пишу в службу підтримки, з проханням пояснити чому не зарахувався кешбек, адже я не вперше роблю замовлення в подібних сервісах і ніколи проблем не було. На що я отримую таку відповідь:

На іншу відповідь я і не сподівався, але написати в службу підтримки просто зобов’язаний був.

Хоча ось докази того, що я не новачок і знаю користуватися подібними сервісами:

Суть звичайно не в цьому. Я розумію, що бувають же різні технічні збої і т. д. А проблема в тому, що я не читав про них відгуки в мережі, а повівся тільки на те, що їх рекламують відомі блогери + їх додаток для хрому має високий рейтинг.

Alibonus кидалово?

Скільки я не робив замовлень через інші сервіси – ніколи не було проблем із зарахуванням кешу, а тут перший раз і на тобі!!! Звичайно мені не шкода тих 2.5$, але я вирішив вивести цих диваків на “чисту воду”.

Почнемо з того, що їх домену, ще й року немає. Зареєстрований він в кінці минулого року:

Це вже мало мене наштовхнути на думку, що настільки новий сервіс не може пропонувати такий великий % кешу, оскільки ali не дасть такий великий відсоток сервісу, в якого не багато клієнтів. А якщо врахувати те, що у них ще партнерська програма є, яка пропонує 20% з залученого клієнта? Шкода звичайно, що якомусь низькоякісного сервісу, вдалося мене обдурити. Хоча все виглядало дуже добре, щоб бути правдою.

Розбираємо відгуки про alibonus

Хто не знає сервіс відгуків  irecommend.ru?  Думаю, що всі хоча б 1 раз, але читали на ньому відгуки про якийсь товар, послугу, фірму. А хто знає сервіс: qcomment.ru? Думаю що не всі. Якщо в двох словах, то qcommment, це сервіс накрутки практично будь-яких відгуків. Не виключено, що alibonus користується їхніми послугами.

Щось я відійшов від теми. Давайте почитаємо відгуки про alibonus на  irecommend.ru:

Що ми бачимо? А ми бачимо всього 4! відгуки, перший з яких – негативний. Всі 3 наступних звичайно ж позитивні. Дуже ймовірно, що накручені через вищезгаданий сервіс, щоб хоч якось відвернути увагу від першого негативного.

Ось коментарі, до негативного відгуку:

Я думаю, що ці скріни не потребують коментарів.

Також рекомендую почитати усі відгуки на цьому сайті про Alibonus. Шукається пошуковою фразою: “alibonus відгуки”.

Якщо пошукати на інших сайтах негативні відгуки, то їх дуже важко знайти. Але це зовсім не означає, що їх немає – просто працівники “Алібонусу”, дуже добре працюють над накруткою позитивних відгуків.

Але почитавши тільки ці відгуки, стає зрозуміло, що не потрібно мати жодної справи з цим сервісом.

Відгуки про розширення для хрому

Якщо дивитися тільки на рейтинг розширення (як це зробив я), то можна повірити в те, що сервіс реально чесний і рейтинговий. Але якщо “копнути глибше” читаючи відгуки, то стає зрозуміло, що все не так гладко і швидше за все без накрутки не обійшлося. І якщо служба підтримки каже, що це все їхні конкуренти – не вірте. Негативні відгуки, дуже схожі на справжні, а ось позитивні навпаки на фальшиві.

Ось кілька негативних відгуків на сайті  chrome.google.com/webstore:

Рекомендую також “гуглити” відгуки і на інших площадках, а вже тоді робити свої висновки.

В інтернеті є відео, яке теж підтверджує мої слова про те, що Alibonus несерйозний кешбек сервіс. А також, якщо і зараховує кеш, то явно не 10%, а лише 7-8. Відео не хотів тут публікувати, тому що воно не так викриває даний сервіс, як рекламує інший через реф. посилання.

Так що купуючи через Alibonus, Ви неначе граєте в рулетку: пощастить, або НЕ пощастить. Коли хочуть -зараховують кеш, коли не хочуть, не зараховують. Звертаєшся в тех. підтримку, звинувачують у всьому тебе, що нібито ти не відключив усі розширення і не по правилах оформляв. Загалом, не рекомендую мати справу з цим сервісом.

А в якості висновку, я б хотів сказати: краще користуйтеся перевіреними Кешбек сервісами, і отримуйте свої справжні 7-8%, ніж вигадані 10.

Як отримати 21 % кешбеку з aliexpress (схема 100% робоча на 1.02.2017). Всі деталі в цій статті. 

Alibonus дійсно обманює людей?
5 (100%) 2 votes

Навігація записів

Як повернути старий дизайн вк
Як не варто наповнювати форум