У 21 столітті, настільки сильно увійшли в наше життя різного роду месенджери, що іноді просто неможливо вже уявити життя без них. Практично у кожного користувача на смартфон, вже встановлено Viber, або WhatApp, або ж і те й інше. У світі більшою популярністю користується саме другий месенджер, але в країнах колишнього Радянського Союзу саме Viber. Саме про деякі секрети у Viber (про які ви можливо не знаєте), я б хотів сьогодні поговорити.

Секрети Viber на андроїд

 • Відключаємо статус “в мережі” і “звіт про прочитання повідомлення”.  Не хочете, щоб Ваші контакти бачили, коли ви знаходитесь в мережі? Не бажаєте, щоб ваш співрозмовник бачив, що ви прочитали його повідомлення? Все дуже просто, вам потрібно пройти по шляху: налаштування-конфіденційність,  знімаєте галочки з пунктів: “Показувати статус в мережі”, а також з “відправляти повідомлення про прочитання”. Але майте на увазі, що ви також втратите можливость бачити свої контакти “в мережі “, а також не буде вам приходити статус про прочитання.
 • Версія Viber для комп’ютера. Часто сидите за комп’ютером і вам не дуже зручно відповідати на повідомлення з телефону? Просто завантажте версію месенджера з сайту Viber для комп’ютера і відповідайте на повідомлення не відволікаючись від роботи за допомогою десяти пальців.
 • Відключаємо завантаження фото і відео на смартфон.  А ви знали, що за замовчуванням, Viber зберігає фото і відео з чатів на вашому смартфоні, тим самим заповнюючи пам’ять? Якщо хочете відключити цю функцію, то вам потрібно пройти в: налаштування-мультимедіа  і відключити автозавантаження фото/відео.
 • Зберігаємо чати і відправляємо електронною поштою.  Для цього потрібно перейти в: налаштування-виклики і повідомлення-журнал електронних повідомлень.
 • Ховаємо чат від сторонніх очей за паролем.  Якщо ви не хочете, щоб хтось прочитав ваш чат, з яким-небудь користувачем, то вам потрібно натиснути на цей чат і протягом 3-4 секунд утримувати, після появи меню натиснути “заховати чат “. Тут же, ви можете задати чотиризначний pin-код.
 • Видаляємо надіслані повідомлення.  Іноді буває так, що людина трохи “перегнула палку” і відправила кому-небудь не дуже приємне повідомлення. На щастя, таке повідомлення можна видалити. Для цього, вам просто потрібно натиснути і утримувати це повідомлення протягом 2-3 секунд, після чого натиснути “Видалити для всіх”. У цьому випадку, одержувач побачить тільки напис, “це повідомлення видалено”.
 • Сховай фото профілю від невідомих людей.  Якщо ви не хочете, щоб всі бачили фото вашого профілю, зайдіть в: Налаштуання-конфіденційність-фото профілю – ніхто.  У цьому випадку, фото профілю не буде показуватися нікому, крім ваших контактів.
 • Поділіться цією статтею зі своїми друзями в соціальних мережах, натиснувши кнопочку відповідної мережі праворуч.

  7 секретів Viber
  5 (100%) 3 votes

  Навігація записів

  Як не варто наповнювати форум
  Огляд Adsense плагіну для WordPress