І знову вітаю вас, мої дорогі читачі! В цьому черговому пості я б хотів поділитися з вами своїми думками з приводу фінансового заробітку в інтернеті на своєму блозі.

Я категорично не буду вам зараз впарювати про всі способи та методики заробітку грошей в інеті, а лише розповім про двох техніках, які зараз дуже популярні серед блогерів і ними вони і користуються!

Практично у 80-90% блогерів і так само звичайних людей мета в інтернеті — заробити валізи забиті грошима, або ж ще гірше мішки набиті грошима $$ =) Погодитеся? Це ж так??? А це справа роблять зазвичай новачки, які зробили собі зелений блог, ще вчора! І я б хотів саме цим юним блогерам задати таке питання: «От скажіть мені будь ласка, яку суму грошей ви хочете заробляти в інтернеті?» Ось візьміть ручку і чистий аркуш паперу і напишіть туди цю вашу так бажану цифру.

Вже записали? Молодці! Ось, наприклад, сума грошей, ну візьмемо до прикладу: 1000 доларів в місяць. Ну а тепер подумайте гарненько, якими зусиллями ви це зробите? Зауважте не способами і методиками а саме ЗУСИЛЛЯМИ? Що ви зробите для того що б досягти цієї мети — заробити в інтернеті 1000 доларів? Моя стаття так і називається «заробіток на блозі»

Зустрічаємо дві техніки заробітку на блозі:

Ось техніка №1: Ви працюєте як раб для свого блогу і тільки тоді ваш той самий блог приносить вам гроші.

А ось техніка №2: Ви практично не працюєте і блог приносить вам прибуток як на дріжджах і автоматом. Ви сам собі господар!

А от яка саме вам подобається і яку ви обрали б? Я ж вибрав з моєї душі лише другу і саме її, а не як не першу, я думаю ви теж так думаєте. До речі якщо ви ще не помітили, я кажу саме про техніки а не якусь там розкручування і просування.

Продаж посилань з блогу

До мого розчарування зараз 90% блогерів заробляють тим, що докладають багато часу і зусиль до свого блогу, вони орють і орють і орють і лише тільки тоді заробляють собі гроші за допомогою блогу, вони прив’язані до свого персонального комп’ютера, вони багато часу проводять за комп’ютером, псують собі здоров’я, причому цінне здоров’я!!! А все чому? А все тому що техніка обрана яка під №1, а даремно!! І вони цю роботу виконують з дня на день і так далі… Начебто зробив план роботи і вона тут же привалила до тебе на завтра, ну що це друзі? Навіщо? І до речі цієї рутинної роботи не на 2-4 год,а мало не цілий день, включаючи туди і ніч до того ж, це просто повний завал!! Сподіваюся ви зрозуміли про що я???

Давайте я вам відповім на одне питання: чому це так відбувається в даний момент? Відповідаю: тому що методики і способи заробітку грошей у таких людей поставлені не правильно і чітко!!! Деякі блогери і хлопці роблять блоги для продажу посилань на біржах зі свого сайту, ці блоги ще називають г*вноблоги — ГБ, або м*вносайты — ГС. Вони ці блоги роблять і нарощують на них пузомірки (а саме ТІЦ). Роблять це для того що б посилання коштувала набагато більше, і вони роблять не в якому разі не для людей а для пошукових систем, що означає повний провал. Згадайте, що в попередній статті я сказав: робіть сайти для людей, а не для пошукових систем.

Що б розмістити посилання власник цього низькоякісного блогу, повинен наростити ТІЦ і зареєструватися в біржах посилань, потім вказати свій сайт, ціну продажу посилання і звичайно ж як і завжди ЧЕКАТИ!!ЧЕКАТИ!! ЧЕКАТИ!! Ну а без цього ніяк мої дорогі читачі, на жаль ніяк!

Ну ось прийшла йому заявка на розміщення посилання, наприклад посилання ціна $5, а щоб йому розмістити посилання на його черговому напевно ГС, йому треба написати статтю або ж посаду, ну він думає не писати ж нову статтю за 5 доларів? Звичайно, він не буде писати, а краще піде і купить цю статтю так скажімо 1-2 долари на advego і розмістить її на своєму блозі разом з посиланням. І так підрахуємо: 5-2=3 чистого прибутку! Чистої зауважте! Ну а якщо прийде кілька замовлень від вебмайстрів на розміщенні посилання? То природно і заробіток власника цього блогу буде набагато більше — елементарно Ватсон! =)

Є і в інтернеті такі люди які роблять чергові ГС не по 2-4 штуки, а кількома десятками сайтів, і природно заробіток у них в місяць виходить досить таки не поганий! Вони ще роблять спеціальні звіти і викладають їх на свої сайти, нібито показати які вони круті!! Так, але справа їх а не наше!

Звичайно, нехай заробляють ці хлопці таким способом, я проти них нічого не маю, але якщо ви мої дуже шановні і дорогі читачі читаєте ці рядки, то повірте мені на слово! НЕ ВАРТО ЗАРОБЛЯТИ ТАКИМ СПОСОБОМ ЩО Я ПЕРЕРАХУВАВ ВИЩЕ. а чому Вовка?

Ну по-перше, це займає купу часу, — ваше здоров’я понад усе! По друге всі зароблені гроші ви рано чи пізно, але все одно вкладіть у лікування всіх своїх болячок, це точно зі 100% ймовірністю буде у вас! Якщо ви будете дуже багато сидіти за комп’ютером 12-16 годин, то цей результат вам забезпечений! Хочете уникнути цього? тоді дотримуйтеся цих елементарних правил:

 • Сидите за ПК — 2-3 години, потім зробіть перерву на 1 годину і зробіть вправу рук, розімніть кисті і шию, упевнений, це вам 100% допоможе і ви уникнете всяких болячок і лікарень!
 • Алгоритми пошукових систем постійно змінюються і тим людям які роблять ГС, дуже складно доводиться зробити так що б їх низькоякісні сайти не потрапив під фільтр. За останні кілька років, тисячі сайтів потрапили під різного роду фільтри за купівлю і продаж посилань.
 • А в чому ж основна причина попадання сайту під фільтр пошукової системи? А вона проста, як не на є: Сайт зроблений не для людей а для пошукачів, що дуже несприятливо навіть для самих пошуковиків.

  Я просто навсього хочу донести до вас просту істину — заробляйте так що б вам це було тільки не в тягар, а в задоволення, не забувайте так само про реальний світ, про своїх друзів і близьких, автоматизуйте свій бізнес тільки і тільки для себе!

  Заробіток на контекстній рекламі

  Ну і другий спосіб заробітку на блозі, це заробіток на трафіку. Тобто ви спочатку розвиваєте блог, від кількох сотень до кількох тисяч відвідувачів на добу, після чого додаєте його в рекламні біржі, типу: Google Adsense, Яндекс Директ і спокійно отримуєте пасивний дохід, лише іноді публікуючи нові пости. І найголовніше, що ви приділяєте блогу мінімум свого часу і не переживаєте за те, що він потрапить під фільтр за продаж посилань. А от сума заробітку вже безпосередньо залежатиме від відвідуваності, тематики і на яку країну орієнтований ваш сайт.

  Звичайно, у кожного свої погляди на просування і монетизацію сайту і свою думку я нікому не нав’язую. Просто іноді стає дуже сумно, від того, що читаєш-читаєш одного блогера, а потім бачиш як сайт потрапляє під фільтр і з часом взагалі перестає працювати, так як власник втратив стимул його підтримувати.

  Запам’ятайте раз і назавжди: тільки ваш професійний блог може приносити вам достатню кількість грошей інтернеті, лише все тому що ваші знання дуже високо цінуються та шануються і ваш блог — ідеальне рішення для публікації вашої допомоги людям, які потребують в ній!

  Я знаю кілька людей, які спочатку думали про своїх читачів і про своєму блозі, вони робили дуже багато справ і вклали дуже багато праці, і ось вони зараз блогери тисячники та заробляти для них це вже суща дрібниця. Як йдеться була б відвідуваність буде і заробіток грошей в інтернеті!

  На цьому у мене все на сьогодні в даному пості, і я б хотів вам дати слушну пораду: не перетворюйтеся в зомбі, не сидите за компом багато часу, робіть це для людей і головне з посмішкою!!!

  2 техніки заробітку на блозі
  5 (100%) 1 vote

  Навігація по записах

  Помилки блогерів, які не варто допускати
  Як повернути старий дизайн Вконтакте